Wpis z mikrobloga

#apple

Można wiele mówić o sprzęcie apple, że nie warty swojej ceny, że macbooki wadliwe, ale korwa wygoda korzystania jest kosmiczna. Iphone + macbook najlepsze połączenie. Sprzęt warty niestety każdej złotówki. Szkoda, że reszta producentów nie reprezentuje aż tak wysokiej jakości korzystania. Sam macos jest świetnym systemem, najlepszy jeśli się do niego przyzwyczaisz, a używałem i windowsa i linuksa. Po prostu wszystko działa, programy się nie zawieszają, nie wykrzaczają, laptop działa szybko. To samo można powiedzieć o iphonie. Mało ramu, ale tego w ogóle nie czuć, animacja nie zacięła mi się ani razu, ani razu :)

Gdybym wiedział to przerzuciłbym się już o wiele wcześniej. A tak się męczyłem i straciłem dużo czasu.

Sprzęt Apple działa jak sprzęt RTV/AGD po prostu działa, nie musisz myśleć o niczym. Tak powinny wyglądać każda elektronika konsumencka.

Najbardziej wątpliwy zakup do dla mnie apple watch, będę go odsprzedawał. Sprzęt raczej niszowy.

#microsoft #pcmasterrace #android #macbook #iphone
  • 11
@LateNever: Tak jak się zgodzę co do integracji sprzętów. Tak niektóre rozwiązania potrafią irytować, zwłaszcza jeżeli jest potrzeba skorzystać z czegoś „nie Apple”. Mam wykupione Apple Music, ale jak czegoś nie ma i chce dograć to można się załamać: czasami na telefonie widać odrazu, czasami po paru godzinach mimo wymuszania aktualizacji. Takich trudności niestety jest więcej, ale w pracy korzystam z windowsa i i tak doceniam macOS
korwa wygoda korzystania jest kosmiczna. Iphone + macbook najlepsze połączenie.


@LateNever: muszę kiedyś spróbować.
Niemniej ekosystem z dupy jeśli chodzi o rozrywkę, a te koorła ceny nie dają mi żyć.
@LateNever:

Sprzęt Apple działa jak sprzęt RTV/AGD po prostu działa, nie musisz myśleć o niczym. Tak powinny wyglądać każda elektronika konsumencka.


A nie wygląda? Mój I5 4570 i GTX 950 z W10 też po prostu działa od 6 lat i nie muszę myśleć o niczym. Kupiony za 2500PLN jakoś w 2015 roku.

...Sam macos jest świetnym systemem...


Windows 10 też.

...najlepszy jeśli się do niego przyzwyczaisz, a używałem i windowsa i
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LateNever: na androidzie nie przejmujesz się takimi idiotyzmami jak animacje czy brzydkie ikony. Ustawiasz po swojemu i nie musisz czekać, aż telefon łaskawie skończy odtwarzać animację. Masz normalne, funkcjonalne apki, a nie to padło na iosie, gdzie nawet nie ma przeglądarki obsługującej rozszerzenia. Ajfon jest wart tyle, co badziewne szkło, które otacza go z każdej strony. Czyli jakieś 20 zł