Wpis z mikrobloga

@groceries: zendaya zdaje się to kolejne cudowne dzicko z fabryki Disneya? ale musze przyznać że w Dune mimo iż w cz.1 mało grała to świetnie się tam wpasowuje i daje rade.. - mam nadzieje ze jej nie odfajkuje jak np. Demi Lovato która ma już takie siano w głowie że masakra (teraz nawet nie wie kim jest, bo kaze do siebie mowic ono/jej czy cos w takim sensie).. no i bardzo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@groceries: Ktoś mi wytłumaczy jej popularność? Skąd ona się wzięła w ogóle? Ja ją tylko ze spierdomana kojarzę ale była znana już wcześniej.
@ZawzietyRobaczek: Niewiedzenie, kim się jest, to całkiem niezły pierwszy krok do zgłębienia natury własnej i świata. Pod tym względem mają lepiej niż osoby o sztywnych poglądach i z zabetonowanym wyobrażeniem swojego "ja". Tak że tego. Zendaya to perła wśród aktorów młodego pokolenia. Nie sądzę, by miała pójść w dragi i autodestrukcję. A poza tym w jakiś sposób reprezentuje widoczny od wielu lat trend, jakim jest bezpruderyjne i pozbawione kompleksów prezentowanie swojego
@ZawzietyRobaczek: w Malcolm i Marie (2021) gra rolę pierwszoplanową. Jest to dramat, w którym gra tylko dwoje aktorów, w dodatku czarno-biały, co pozwala pokazać kunszt i dramatyzm jak w filmach Ingmara Bergmana, jak sądzę, bo jeszcze nie oglądałem. Nie jest to produkcja pokroju Spider-mana. No i jeszcze jest odcinek specjalny Euphorii (jeden z dwóch, w tym drugim gra Hunter Schafer), który też jest niemal w całości rozmową dwóch osób. Aktorsko wypada