Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, nie wiem czy spotkaliście się z tym samym problemem. Używam iPhone 13 Pro i nie wiem czy to jednorazowy bug, kwestia braku optymalizacji YT czy o co chodzi... Podczas oglądania pobranych filmów na YT na telefonie w godzinę zużyłem ok 20-25% baterii, telefon nagrzał się przy tym niemiłosiernie. Podczas DWÓCH godzin oglądania pobranych filmów na Netflix zużyłem ~10% baterii. Miał ktoś z Was podobne problemy z aplikacją YT? Podczas oglądania filmów na WIFI problem nie występował, ok 2 godziny oglądania YT przez wifi również zużywały 10% baterii tak jak Netflix offline...
#iphone #youtube
  • 4
  • Odpowiedz
@f3nix: na zwykłej 13 nic się nie grzeje czasem telefon zostaje pół nocy z odpalonym yt i właśnie spada bateria w tępie około 6% na godzinę
  • Odpowiedz
@fluga: Od kiedy wyjąłem go z pudełka od razu aktualizowałem do 15.1 więc ciężko mi powiedzieć :/
@Nimu: Dzięki za info.

Tak jak powiedziałem, nie ma problemu z zużyciem baterii przy korzystaniu z wifi, jedynie podczas oglądania filmów pobranych offline tak zassało baterię że hej. Patrząc w Ustawienia/Bateria apka YT działając przez 56 minut odpowiadała za 33% zużycia baterii, podczas gdy Netflix w trakcie 2h i 30 minut za 17%...
  • Odpowiedz