Wpis z mikrobloga

Pierwsze, co ma targowica do mojego postu? xD

Drugie, to targowica to były konserwy nie liberały. Liberały aktualnie chciały zmian, a konserwy poszły płakać do Rosji XD


@SirSherwood: Nie wnikam w to czy #targowica to #konserwy czy #neuropa, chodzi mi o mechanizm, że jak jakiejś grupie nie podobają się rządzący to są w stanie działac po myśli wroga byle przejąć władzę, to jest #targowica i takie działanie widać na wykop
#bialorus jawnie wystąpiła przeciwko #polska licząc na destabilizację, a co robi część wykopków? wpycha w gorące mema ośmieszającego Prezydenta Polski, niezależnie od naszych sympatii politycznych w takiej chwili widzialbym raczej memy Łukaszenki i Putina, no ale jak widać #targowica ma swoją spóściznę
że jak jakiejś grupie nie podobają się rządzący to są w stanie działac po myśli wroga byle przejąć władzę


@PanAlbert: XDD Ale ty nie ogarniasz, że PIS działa tu po stronie wroga? Serio to tak trudne do zrozumienia, że ta bandyterka co jest u władzy, OKRADA CIE, tworząc firmy z dnia na dzień i dajac im zezwolenie na budowe JEDNEGO Z NAJWAŻNIEJSZYCH OBRONNYCH PROJEKTÓW W OSTATNICH 20 LATACH? Firma która nie
To brzmi śmiesznie biorąc pod uwagę to, kto daje ci plusy XDD Charmanderki typu Chuseok PABLO__ESCOBAR którzy nie chcieli się zjednoczyć by wspólnymi siłami pokonać epidemię covida ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NaczelnyWoody: To jest myslenie polityczne i plemienne, ktoś dał Ci plusa kogo nie lubimy więc też jesteś smieszny, Ja poprostu pokazuję pewne mechanizmy, bedące na rękę wrogom Polski takim jak Łukaszenka czy Putin
Firma która nie ma żadnej historii, która nie ma pracowników została stworzona przez Obajtga tylko po to, żeby dostać hajs za budowe muru, bez żadnego planu i składu?

Każda normalna osoba by się temu sprzeciwiła, bo to jest zdradą stanu.


@SirSherwood: Zgadzam sie z tym że to powinna budowac firma z doświadczeniem i myślę, że tak bedzie bo w najgorszym razie zostanie podwykonawcą, chyba nikt z nas nie wyobraża sobie że