Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #niebieskiepaski #czujedobrzeczlowiek #chwalesie bratem #szczescie
  Powiem Wam, że muszę cofnąć moje słowa, że z rodziną najlepiej jak na zdjęciu, nie dotyczy to bynajmniej rodzicow. Tym razem będzie pozytywna historia :-)
  Odwiedził mnie wczoraj mój brat, dowiedział się co się odjaniepawla od moich rodziców i chciał usłyszeć moją wersję wydarzeń. Jak się okazało rodzice trochę podkoloryzowali historię pomijając całkowicie kwestię pieniędzy no ale mniejsza z tym.
  Gdy brat usłyszał moją historię, zadzwonił od razu do żony poinformować, że na wesele do naszej kuzynki się jednak nie wybierają i wyjaśni jej o co chodzi jutro. Generalnie wspierał mnie i pocieszał dość długo, trochę się najebaliśmy i dziś obydwoje wzieliśmy urlop na żądanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Ale najlepsze jest to, że zaproponował mi spotkanie ze swoim kumplem ktoremu ponoc od dawna sie podobam ale nie robil pierwszego kroku bo wiedzial, ze jestem zajeta. Gosc jest przystojny i naprawdę fajny - w koncu to kumpel mojego brata :-)
  Jesteśmy umówieni na kolację na czwartek.
  Jesteście ciekawi relacji? :-) bo ja jestem całą w skowronkach (ʘ‿ʘ)
  ___________________________________________________________________________________
  #opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
  pokaż całość

  odpowiedzi (49)

 • odpowiedzi (23)

 • avatar

  Jako, że popsuło mi się trochę w życiu, nie będę mógł dojechać na galę KSW na narodowy w sobotę. Mam trzy fajne bilety, może ktoś skorzysta... #rozdajo #ksw Losowanie jutro, tak żeby zdarzyć dojechać ;)

  odpowiedzi (39)