Wpis z mikrobloga

Sekundę temu w #tvn wypowiadały się dwie nieznane mi osoby, ale koles po prawej mówił jak wyglada sytuacja: na granicy praktycznie same młode byczki z telefonami i internetem, wiec świadomi sytuacji oraz pogody. Niestety nie zdążył dokończyć zdania bo go wyciszyli i wjechała pani po lewej mówiąc ze nie prawda, bo to w większości kobiety i dzieci, a tak w ogóle to oni nic nie wiedza i są zmanipulowani przez Białoruś XDDD Ahh #tvpis nie powstydziłoby sie tak żenujacej propagandy
#bialorus
Pobierz d.....x - Sekundę temu w #tvn wypowiadały się dwie nieznane mi osoby, ale koles po pr...
źródło: comment_1637083286EyIx5SHao3XN9QJLuG2FOh.jpg
  • 41
koles po prawej mówił jak wyglada sytuacja: na granicy praktycznie same młode byczki z telefonami i internetem, wiec świadomi sytuacji oraz pogody. Niestety nie zdążył dokończyć zdania bo go wyciszyli i wjechała pani po lewej mówiąc ze nie prawda, bo to w większości kobiety i dzieci


@demonox: kłamiesz, nie wyciszyli go ani ona nie mówiła że to w większości kobiety i dzieci. Kłamiesz za darmo?
Musisz mieć sporo dyplomów z akrobatyki na ścianie


@kobiaszu: dokładnie tak, jestem pisowskim agentem i robie fikoły bo wytknąłem obrzydliwą manipulację i zagłuszanie gościa, który mówi prawdę. fajnie się niektórym już odkleiło xD
@kobiaszu: No, główne wydanie wiadomości jest najważniejsze, no to trzymaj poniżej.

W tym: "granica bezduszności (granica z Białorusią)", "uzbrojeni ludzie w mundurach nie mają zamiaru ustąpić nawet o krok- grożą (SG w stronę migrantów)", "przyszedł najwyraźniej jakiś rozkaz z góry, u jakiegoś #!$%@? u władzy (...- prędzej do siedziby TVN)", "zrywamy liście z drzew i to jemy (nielegalni migranci)", "dobrzy białoruscy pogranicznicy nagrali bandyckie polskie wojsko jak wywozi ciężarówkami uchodźców na
GienekMiecio - @kobiaszu: No, główne wydanie wiadomości jest najważniejsze, no to trz...
@demonox: takie gadanie więcej/mniej jest nic nie warte. Niech policzą jakąś większą grupę reprezentatywną i przedstawią ile % jest kogo. Obecne gadanie to jest na zasadzie że jej prawda jest mojsza niż twojsza - cytując klasyka. A skoro nie potrafi podać liczby kobiet i mężczyzn na granicy to nie powinna gadać kogo jest więcej. No ale wiadomo do kogo jest skierowany przekaz.

Ktoś powinien im zacząć mówić "sprawdzam".