Wpis z mikrobloga

@SilesianBear: Dodaj do tego, że model jazdy jest bardzo prosty i w każdym aucie podobny (szczególnie jak do każdego auta dodasz 500 koni) przez co sama jazda nie sprawia jakieś większej przyjemności. Po dojściu do pewnego, ale jednak dość szybkiego etapu gry gdy kończą się specjalne wyścigi i objeździ się nową mapę to gra jest nudna. Wyścigi z botami są zawsze takie same, a multi nawet jak zadziała to w takiej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SilesianBear: W poprzednim Horizon było to samo. Piątka to taki mission pack. Wyścigi, mimo że w nowej scenerii wyglądają podobnie. Często mam deja vu, że identyczne profile zakrętów, jak i całe trasy były w 4
Tak, to sprawia że gra sie nudzi szybko. W FH4 pogralem w sumie jakies 20h, w FH5 teraz też na poczatku zachwyt, minęło kilkanaście godzin i odpuściłem na rzecz Farcry 6. Nie wiem jak ktoś jest w stanie setki godzin tu spędzić.
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 4
@SilesianBear: Jak dorwałem się do FH4 jakieś 3 miechy po premierze to się tak zakochałem, że po niecałym roku specjalnie zmieniłem pada z DS4 na XOne i dalej niemożebnie #!$%@?łem kolejny rok.
Teraz przy piątce się strasznie ztryhardowałem, bo napaliłem się po czwórce jak łysy na szampon, no i od premiery siedzę w domu z bomblem na zdalnych. Tak więc praktycznie ciągiem zrobiłem fabułę, fotoradary, strefy driftu itd., poznałem wszystkie glitche,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@SilesianBear: Dodaj do tego, że model jazdy jest bardzo prosty i w każdym aucie podobny (szczególnie jak do każdego auta dodasz 500 koni) przez co sama jazda nie sprawia jakieś większej przyjemności. Po dojściu do pewnego, ale jednak dość szybkiego etapu gry gdy kończą się specjalne wyścigi i objeździ się nową mapę to gra jest nudna. Wyścigi z botami są zawsze takie same, a multi nawet jak zadziała to w takiej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SilesianBear: mam już ograne może 30h i dopiero 80 aut. Jutro nowa pora roku i kolejne zadania do zrobienia. Świadomie nie wykorzystuję exploitów jak niektórzy tutaj, bo co to za fun dorobić się miliarda CR i kompletu aut w pierwszych godzinach gry.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SilesianBear: Również polecam takie ustawienia jak Mireczek wyżej opisał, choć na padzie wolę automatyczną skrzynię. Ja lubię po kilku szybkich wyścigach mocnymi autami lubię przejechać parę w klasie C lub D, gdzie trzeba przejazd zrobić dużo bardziej technicznie, bo auto nie ma tyle mocy żeby szybko nadrobić błędy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SilesianBear: Co do gry na padzie, to Forza Horizon jest właśnie do takiego kontrolera stworzona, więc wszystko się da na nim ogarnąć. Biegi domyślnie zmienia się X i B. I rozumiem do czego zmierzasz, NFSy były mniej lub bardziej ale liniowe i prowadziły "za rękę". Ta seria to sandbox i z każdą kolejną częścią jest więcej wolności. Sam sobie musisz ustalić cele. Od tego jest np. zakładka wyróżnienia. Patrząc po poszukiwanych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SilesianBear: lewy bumper sprzęgło, X - niższy, B - wyższy bieg, czyli domyślne ustawienia. Zmiana biegów daje większą frajdę. Owszem, na początku jest trudno, ale potem to procentuje. Np. do driftów to must have.
@PieceOfShit: @jkbck: Zgodnie z poradą zmieniłem ustawienia ułatwień- bez wspomagania, zostawiłem tylko abs i automat+ poziom wrogów wybitny+ nie szaleję z tuningiem aut i gra stała się całkiem inna:) Dzięki za rady:) Czasami nawet jeżdżę seryjnymi autami- np Mercedesy AMG