Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Widząc taką zmianę u swojego dziecka, która urosłaby w tydzień:

  odpowiedzi (148)

 • odpowiedzi (127)

 • avatar

  Ja to widzę tak:

  Rosja skupia 100 % uwagi na inwazji na Ukrainę i uderza wedle przewidywań. Wtedy my przerzucamy 100 % sił na wschodnią granicę i atakujemy kompletnie zaskoczonych Rosjan, którzy część wojsk zaczynają kierować na zachód. Wtedy Chińczycy, z którymi wcześniej zawarliśmy tajemny pakt Kaczyński-Jinping, rozpoczynają inwazję od wschodu. Na domiar złego ukraińskie wojsko rozpoczyna walkę partyzancką. Rosja wzięta w kleszcze kapituluje, a my dokonujemy rozbioru wraz z Chinami.

  Dzięki #nowylad zaledwie w kilka lat na ziemiach na wschód od Moskwy ,miasta przy dynamicznym rozwoju stają zaczynają przypominać europejskie stolice. Ludność przysięga wierność naszemu rządowi i Polska staje się potęgą. Premier Mateusz Morawiecki organizuje "zaślubiny Rusi z Polską", które mają miejsce na placu czerwonym w Moskwie, ku uciesze setek tysięcy wiwatujących.

  Program rodzina 500 + odnosi ogromny sukces na naszych wschodnich ziemiach. Dzietność mocno się poprawia. Miejsce Gazpromu zajmuje światowy lider - Orlen, a miejsca pracy tworzy Państwo, na czele z światowymi gigantami: Orlen, Pocztex, PKO, PGE, Węglokoks, Polski Cukier.

  Władimir Putin zostaje skazany na dożywocie za zamach smoleński, a wraz z nim za wspołudział sądzony jest również Donald Tusk, którego osobiście wydaje nam Bruksela. Kara to 15 lat i skreślenie z życia publicznego. Poparcie jego partii spada do 0 %, a PiS sprawuje rządy jednopartyjne. Trwarde, aczkolwiek miłościwe, z myślą o polskich dzieciach, matkach i emerytach.

  #heheszki #bekazpisu #ukraina #rosja #wojsko #gospodarka #ekonomia #pasta #niebieskiepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (78)

Advertisement