Wpis z mikrobloga

polecacie grę czy nie polecacie? Dalej są takie kolejki czy da się już normalnie grać?

Ogólnie nie jestem jakoś specjalnie miłośnikiem MMO, grałem trochę w TESO (z 20h, nie wciągnęło, ale przyznam się że spodziewałem się Skyrima Online), w Conan Exiles, jakieś Mordhau. Ogólnie jestem dużym fanem RPG, survivali, gier z otwartym światem czy miksów wymienionych. Mogę grać w grę bez questów i fabuły o ile system walki i eksploracja są w miarę przyjemne. Pvp jakoś specjalnie mnie ani grzeje ani ziębi - z reguły skupiam się bardziej na pve. No chyba że PvP jest w jakiś sposób wymuszane i nie da się uniknąć? W coś bym pograł, a nie mam pomysłu w co, ostatnio wbiłem z 300h w Soulsach 3 ale mi się znudziło już ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I jeszcze takie pytanie, będzie jako tako chodzić na moim sprzęcie? Dysk SSD, 12GB ramu, gtx 1050, i5-8300H. Może być nawet na low, byle jako tako chodziło. Daję tysiąc złotych i słucham państwa.

#newworld
  • 9
@wankiel:
brak fajnego contentu endgame
Duża ilość bugów
Zróżnicowany system klas (ale niestety nie masz szans w pvp jeśli nie grasz meta)
Dość szybkie levelowanie
Nie wymaga gry w gildii
Świetna grafika (raczej nie dla Ciebie)
Ogólnie gra bardzo przyjemna, niski próg wejścia, sporo planów na dodatki i update (już niedługo). Może odrzucać to że po łataniu pojawiają się dwa nowe bugi na miejsce jednego. Ja gram, bo lubię gathering i
@wankiel: Mi tam się podoba, gram powoli mam już 32 lvl, ogólnie społeczność jak najbardziej na plus najlepiej, bo np. wbiłem teraz cały wątek główny i nie mogę do 40 bać następnych misji, bo praktycznie w każdej misji gdzie musiałem zabić bossa prosiłem o pomoc na chacie albo czekałem 10 min pod spotem i przyszedł 60 lvl z pomocą. Bardzo dużo osob narzeka, ale to ty masz się dobrze bawić. Jak
@wankiel: Mam na ten moment prawie 500h w grze, endgame wygląda tak że całą gildią latamy raz dziennie o wyznaczonej godzinie na spoty z elitarnymi skrzynkami nic tam nie tłukąc prawie tylko zbierając elitarne skrzynki z których itemy zwiększają ci gear score bo dungeonów nie opłaca się chodzić jeśli nie masz 600GS wbite, inaczej wylecą ci gówniane itemy i nie będziesz miał szans na legendarny drop.

Poza lataniem na elitki, chodzimy
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: za 2-3k to ty masz coś co ludzie z GS dropią codziennie na elitach i to nie jest nic świetnego, na taki void musisz wyłożyć 16k na jeden item a żeby złożyć 5... i to jeszcze trzeba mieć wbite płatnerstwo, piece, garbarstwo i tkactwo na 200 poziom bo bez tego jest drożej. Sam dopiero mam 3 z 5 rzeczy z próżni xd