Wpis z mikrobloga

@Pioter_Polanski bez modów i poprawek optymalizujących grę będzie wyglądać bardzo przeciętnie niestety. Spadki FPS często i gęsto a i tekstury nienajwyższej jakości.

Fabularnie jest świetna - taki typowy klimat kryminalnego półświatka ale jednocześnie poruszają kwestie moralne bycia kryminalistą i czynienia zła.

Zakończenie adekwatne do przekazu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Resuscytacja:
Moim zdaniem najgorsze, gra nie miała nic z ducha wcześniejszych części, które były zawsze trochę prześmiewcze, trochę z jajem, a IV uderzyła w turbo poważność i "realizm". Sama gra była dobra, ale grając w to w ogóle nie czułem że to jest nowe GTA, bliżej temu było klimatem do Mafii. No i jeszcze dochodzi tragiczna optymalizacja tej gry na pecetach odbierająca smak życia, chodzi to w końcu płynnie na nowych
@WhiskyZCola: Mi się The Lost and Damned bardzo podobało, mimo poważniejszego tonu fabuły, w grze było jakby więcej funu, ciekawiej skonstruowane misje, fajne mechaniki związane z gangiem motocyklowym, szerszy wybór broni. W Ballad of Gay Tony jakoś jeszcze nie zagrałem, miałem jakieś dziwne problemy z działaniem tego dodatku, i dałem sobie z nim spokój, i nie ruszyłem go do dziś, może warto dać jednak jeszcze szansę ( ͡~ ͜ʖ