Wpis z mikrobloga

Króciutko na temat agresywnej swoloczy torpedujacej swoimi paranoicznymi bredniami Wykop.peel od roku. Te same prawackie błazny będą oburzać się o porównywanie sytuacji z migrantami do czasów okupacji, że jakie to nieuprawnione i plujące na pamięć historycznych ofiar xD

#neuropa #bekazprawakow #szury #konfederacja #covid19 #4konserwy #szczepienia #zdrowie #twitter #hitler #koronawirus
źródło: comment_1637239629yPogic0Pj7scxGaODLAtbS.jpg
  • 39
@Chuseok: #takbylo dlatego razem z kolegami wykopujesz i plusujesz fejki o szczepieniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w sumie nie wiem czy bardziej nie lubię antynaukowych czarmanderków za głupotę ich postów, brak zdolności czytania ze zrozumieniem, poczucie nieomylności czy może za wskazaną przez OPa skłonność do ubierania się w szaty męczenników albo mędrców.

Ale ciebie nie lubię, bo po prostu łżesz.
@Eoon: Nie chcę nic mówić ale ty wykopałeś 6 informacji nieprawdziwych co w twoim wypadku stanowi 4,68% wszystkich wykopanych przez ciebie znalezisk. U mnie ten współczynnik wynosi 1,71% czyli prawie 3 razy częściej wykopywałeś informację nieprawdziwą podczas swojej aktywności na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Chuseok: Czym innym jest ograniczenie warunkowe z powodu naukowo i medycznie potwierdzonego ograniczenia ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa, a czym innym propaganda oparta o mity i polityczne motywacje. Zaszczep się i nikt ci nie będzie niczego ograniczał, błaźnie.

@Kazach_z_Almaty: aha ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- słuchaj ekspertów i uwierz nauce, nieuku foliarzu!
- https://gbdeclaration.org/
- ale nie tych ekspertów i nie tej nauce!!!

Deklaracja utworzona przez:

1)
@szpongiel: uciska cię folia, poluzuj:

The American Public Health Association and 13 other public-health groups in the United States warned in a joint open letter that the Great Barrington Declaration "is not a strategy, it is a political statement. It ignores sound public health expertise. It preys on a frustrated populace. Instead of selling false hope that will predictably backfire, we must focus on how to manage this pandemic in
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Tamerlan: typowa taktyka dywersji. Przypisać własne przewiny stronie przeciwnej.
Kowidianie ignorują naukę, badania i statystyki. Żerują na frustracji i strachu aby pchać agendę polityczną. Po czym zaś mówią, że to ci którzy słusznie krytykują takie coś, są winni tego czego kowidianie sami się dopuszczają, fuckchecked elo.
Piękne orwellowskie odwrócenie kota ogonem.
@Chuseok Odejmij te o moderacji xD Jak ktos wykopal 2 rzeczy z czego jedną nieprawidza to ma 50 procent, co za degenerat, nie do co osoba ktora wykopała 100 nieprawidziwych i 200 prawdziwych xD Nie rob #!$%@? z logiki. Masz konto od roku i wykopales az 36 takich, to w #!$%@? duzo. Operuuemy na liczbach bezwzglednych, ale mozna poprawic, bez tagu afera wykopales tylko 28 sciemnionych znalezisk pasujących do twojego swiatopogladu, ja
@Kazach_z_Almaty: Ja po prostu nie mogę znieść tej hipokryzji szurów, ciągle mówiących o straszeniu w mediach, paranoi kowidowej itp. a SAMI STRASZĄ #!$%@? 100x BARDZIEJ. Mówią, że już mają "dość tego cyrku", a sami robią największy cyrk, przez nich cała Główna dzień w dzień zasrana covidem, szczepionkami, NWO i Australią. W innych mediach społecznościowych jeszcze gorszy syf wrzucają ciągle.