•  

  Rozwiązała międzynarodowy kryzys za cenę OŚMIU rocznych pensji software developera w jej kraju.
  Polska prawica jej nienawidzi bo odebrała im zabawkę! ZOBACZ JAK BARDZO: www.wykop.pl

  pokaż spoiler Nie no serio, HARACZ ZAPŁACIŁA, WIELKI HARACZ DLA DYKATATORA :D 8 rocznych pensji!

  #bialorus #niemcy #geopolityka #bekazprawakow #bekazpisu

  źródło: img.dorzeczy.pl

  •  

   @qwarqq: gunwo tam rozwiązała, tylko na złamaną nogę plasterek nakleiła. Problem powróci za jakiś czas w innej formie, wschód już tego dopilnuje

  •  

   @silnikAtrakcyjny: Rozwiązanie to wybudować mur na całej granicy UE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @qwarqq:
   IKS DE XD
   Angela Merkel

   Polityk bogatego i silnego państwa, który uznał nielegalnego dyktatora biedapaństwa, szantażującego Niemcy, jako osobę decyzyjną w czasie, gdy Białoruś zaczynała wycofywać imigrantów z polskiej granicy. A Irak wysyłać samoloty po nich.
   https://www.wykop.pl/link/6370169/migranci-wracaja-do-domu/

   An ongoing crisis on Belarus's border with Poland escalated in recent days as migrants seeking to cross into the EU clashed with Polish security forces. With temperatures dropping, some migrants who had camped out by the border have now moved to a shelter in Belarus where they await

   gdzie czekają na powrót do domu.

   Polityk, który poświęcił białoruską opozycję w czasie, gdy nadchodziły mrozy, które doprowadziłyby do ofiar na granicy i skompromitowały ten szlak na niemiecki socjal. Co by zniechęciło kolejnych.

   (wiadomość z ostatniej chwili - Putin, cały na biało wzywa Białoruś do dyskusji z opozycją)

   Polityk, który mimo rosnącego oporu niemieckiego społeczeństwa zafundował im kolejny szlak ubogacenia kulturowego i aktualnie targuje się jaką część nachodźców Niemcy mają przyjąć. Brak info czy to dotyczy też kolejnych grup, które teraz przyjdą na ten szlak w następnych dniach tygodniach i latach.

   https://www.rp.pl/dyplomacja/art19114541-bialorus-chce-by-ue-przyjela-2-tys-migrantow-wtedy-odesle-do-domu-5-tys
   Polityk dbający o dalszy wzrost napięć etnicznych w Unii, bo niektórzy idą na francuski socjal.

   Ponieważ media cytują tylko wypowiedzi Łukaszenki, to jej własni ludzie, którym stworzyła nowy szlak ubogacenia, dowiadują się o ustaleniach tak jak my. Z kolei najwyraźniej jej ustalenia to takie g#wno, że czeka na odpowiednią chwilę z ogłoszeniem tego.

   Współczuję Niemcom tego pomyleńca na czele ich państwa, a mówię to z państwa PiS.

   Nie szanujesz - plusujesz.

  •  
   TenTyp201

   +1

   @qwarqq: taguj #neuropa będą plusiki

  •  

   za cenę OŚMIU rocznych pensji software developera w jej kraju

   @qwarqq: dozywotnie zasilki wliczyles do tego?

   +: greg_26
  •  

   @qwarqq: kiedy wszyscy śmieszkują z zarejestruj się i bzikaj, a w końcu ktoś się zarejestrował i wybzikał polskie dyplomatołki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @qwarqq: No tak, dla cesarzy bizantyjskich opłacanie barbarzyńców by ich nie najeżdżali też było rozwiązaniem. Pozwoliło Bizancjum na przedłużenie swojego istnienia.

   Tylko nie nazywajmy tego haraczu od EU jakimś wielkim zwycięstwem Europy. Jest to zwykłe uleganie szantażyście i opłacanie się za tzw. ochronę. Stawka się zwiększy następnym razem oraz zaczną zgłaszać się inni. Wystarczy zerknąć na mapę ile państwa graniczy z EU i ile by chciało mieć kasę za tzw. ochronę Europy. Choć wydaje mi, się że Europa już płaci i Turcji i państwom północnej Afryki.

   ku hańbie Romejów

   I Rzeczpospolita zresztą opłacała się Tatarom Krymskim, płacąc okup zwany podarkami dla chana. Dopiero Rosja rozwaliła siłą Chanat Krymski i nic nie płaciła. Do dzisiaj ma Krym.

   Wiec nie wiem co jest lepsze. Opłacanie szantażysty i cieszenie się, że już nas nie atakuje bo bawi się za tą kasę, czy pozbycie się szantażysty raz na zawsze.

   Może lepiej by Białoruś wchłonąć do UE i przesunąć granice na wschód. To by było prawdziwe zwycięstwo Europy.

  •  

   @cotamnaswiecie: Tu znalazłem ciekawostkę o Tatarskich zwyczajach, które stanowią podstawę cywilizacji ruskiego mira. Warto rozumieć jak to działa a nie pisać o sukcesie Merkelowej.

   "Przyjechaliśmy do Lublina, miasta, gdzie tak jak w Konstantynopolu sprzedają ludzi i kobiety; są to Szwedzi, których Tatarzy w ostatniej porażce zabrali, a z której nikt nie uszedł, gdyż zostali otoczeni zewsząd. Najdroższa kobieta kosztuje tylko 300 dukatów. Przez litość chciano już wykupić wszystkie i potem odesłać. Kiedy sprzedającemu nie dają tyle, co żąda, bije biedną niewolnicę podług upodobania i robi z nią to, na co nie każda chętnie pozwala. Czynią zapewne to dla wzbudzenia litości w kupujących. Jest tam między innymi bardzo piękna dziewczyna, którą zostawili na podarunek dla chana. Królowa jednakże będzie się wszelkimi sposobami starała, aby ją z rąk ich wyswobodzić."