Wpis z mikrobloga

#bitcoin #btc #kryptowaluty wchodzę dopiero w krypto, więc dużo się nie znam, ale chcę na początek coś wrzucić w BTC - widzę, że leci na łeb i stąd pytanie: kupować teraz czy wstrzymać się jeszcze parę dni/tygodni?
  • 13
@krypto_rocket no właśnie nie chcę, w ogóle od wrzucania wszystkich oszczędności w krypto raczej jestem daleko, zwłaszcza, że jak teraz dużo stracę, to się zniechece do bitka
@emjot86 tak jak mówię, nie chce wrzucać wszystkiego na raz, jak będzie dalej spadać, to kupię więcej - bez problemu, bo w dłuższej perspektywie (o ile mi wiadomo) będzie rosnąć. ale jak tracić, to jak najmniej, a jak zyskiwać, to jak najwięcej, więc nie chce wpłacać dziś, jak ma się okazać, że jutro spadnie jeszcze bardziej i kwestia jednego-dwoch dni może zrobić różnice. a leci jak głupie póki co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@atxx: rozbij kwote na raty i wchodz partiami, statystycznie trafienie w dolek graniczy z cudem - nie miej złudzeń, że okażesz się tym szczęśliwcem, dlatego najbezpieczniej jest usredniac
@atxx: trochę rozwinę pytanie: może podpowie ktoś gdzie kupić bitcoina? Np. Na revolucie jest możliwość jego kupna, ale przy np. 10000zł w porównaniu do kursu z Google wychodzi na revolucie równowartość 9700zł