Wpis z mikrobloga

@LiamRockwell: OJ tak #!$%@?ć składki Janusza, który 30 lat płacił na służbę zdrowia tylko dlatego, że jest foliarzem. Nie ma głupszych pomysłów niż bawienie się w pseudo zachęty do szczepienia w formie zakazów. Szczepienia powinny być obowiązkowe i tyle. Oczywiście jeśli nie ma jeszcze funduszu kompensacyjnego to taki uchwalić.
@malinq: Na grypę też się odnawia, covid jest po prostu groźniejszy. Oczywiście powinno być tak, że albo jest przymus szzepienia jeśli jest to niebezpieczne tak jak się histeryzuję w mediach i do tego rząd powinien w takim wypadku brać odpowiedzialność za nopy. Jeśli szczepienie jest w formie dowolnej to nie powinno być dodatkowych zakazów dla niezaszczepionych.
@KalashnikovMirasnikov kto mówi o zachętach? Chyba chodzi raczej o konsekwencje - jeśli szpryca to światowy spisek koncernów i lekarzy to chyba logiczne jest ze antyszczep nie powinien iść się leczyć w miejscu do tych samych medyków. Najlepiej w domu napić się herbaty z cytryną i łyknąć witaminę c lewo skrętna i będzie ok.
@KalashnikovMirasnikov: Ja np. nigdy nie szczepiłem się na grypę i jakoś dobrze funkcjonuję. Z dwa razy w życiu może przechorowałem. Covida nie pozbędziemy się tak samo, jak nie pozbyliśmy się grypy. Więc albo dojdziemy do tysięcznej dawki przypominającej, albo po prostu zaakceptujemy fakt, że z nami już to zostanie i nauczymy się skutecznie to leczyć. Z biegiem czasu wirus powinien być coraz mniej śmiertelny.