Wpis z mikrobloga

Mój stary pracował w Anglii jakoś w okolicach ~2003 i obiecał, że przywiezie mi konsolę i gry dla mnie i dla siebie. Koniec końców przywiózł #ps2 ale z racji, że mój stary zawsze był egoistą to kupił gry tylko dla siebie (jakieś PES i inne sportowe gierki, których zawsze nienawidziłem) za co dostał potężne zjeby od mamełe. Przez rok konsoli nie dotknąłem, a grał na niej tylko mój stary, aż któregoś dnia mamełe odebrała mnie ze świetlicy i w drodze powrotnej powiedziała, że ma dla mnie niespodziankę. () To był magazyn PlayStation2 z płytą z kilkunastoma grami demo. Ale to był szał! Później co pare miesięcy kupowała mi ten magazyn i ogrywałem wszystkie demówki po x razy. W sumie na ps2 nie przeszedłem żadnej gry. Wszystko to w co grałem to były wersje demo xD Najbardziej zapamiętałem Jak 2, Ghosthunter (Byłem potężnie obsrany w czasie gry), Ratcheta, Maximus, Time Crisis i był jakiś horror którego do tej pory nie mogę znaleźć. Taki flashback mnie dzisiaj złapał przy uruchamianiu #ps4
Ignac96 - Mój stary pracował w Anglii jakoś w okolicach ~2003 i obiecał, że przywiezi...

źródło: comment_1637342468AI2x6D5J36AHlZWXK506zL.jpg

Pobierz
  • 1