Wpis z mikrobloga

A, pochwale się bo bardzo rzadko ktoś tu postuje customy z krwi i kości, a jak już coś to jakiś prebuild z gotowym pcb.
Basketweave-S zmodyfikowany przez piita z 42keebs z dodatkowym clusterem 3 klawiszy po prawej.
Switche Akko Radiant Red 205g0 lubed, hotswap przez millmaxy.
Everglide screw in stabsy
Tymczasowe keycapy to Tai Chi pbt z aliexpress. Docelowo nie wiem jakie na nim pozostaną, switche pewnie też zmienię.
4 godziny zginania diód, rezystorów i lutowania ;)
#klawiaturamechaniczna #klawiatura #pcmasterrace
AzureTurtle - A, pochwale się bo bardzo rzadko ktoś tu postuje customy z krwi i kości...

źródło: comment_16374000122pTY4mjvkANc557U9rnuUp.jpg

Pobierz
  • 29
@Czapelek: mija 3 dzień i już jestem w miarę przyzwyczajony. Nie jest tak trudno jak się wydaje. Największe wyzwanie to przerzucić się na backspace pod prawym kciukiem (ten "normalny" też działa, ale nie po to mam go pod kciukiem żeby z niego nie korzystać XD).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AzureTurtle: Dużo polowania na otwarcie składania zamówień na 42keebs? Ja od czasu do czasu poluje na jakiegoś discipline, ale nie umiem się wstrzelić, a z discordem nie chce się bawić. Nóżki też kupowałeś stamtąd czy siedzi na płasko?
@Woyak: zamówiłem podczas 20minutowego okna zamówień (tak, przyjmował zamówienia tylko przez 20 min w miesiącu) 12 października i 15 listopada otrzymałem paczkę :) Póki co siedzi na płasko, nóżki zamówione z ali