Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Postanowiłem nie finansować prowizji banksterom i kupić mieszkanie za gotówkę. Od dzis zaczynam odkładać po 700 zł/mies aż uzbieram 550k. Zaplusuj a zawołam cię za 785 miesięcy na prezentację
  #budownictwo #nieruchomosci

  odpowiedzi (48)

 • avatar

  Wczoraj po goracych latal wpis o tym jak nie warto pomagac rodzinie. Mnie tez spotkala taka sytuacja.

  Jako gówniarz miałem bardzo dużą kolekcję klocków lego. Były w niej rzadkie zestawy jak statek piracki Lego 6243 lub wielki dźwig ale kodu nie moge znaleźć. Wszystko w wielkich skrzynkach, lacznie warte pewnie z 2-3 k zl a byl to rok okolo 2008.

  Siostrze szwagra urodził sie syn i chcieli pożyczyć te klocki. Powiedzieli ze moga dac "kaucje" 200 zl i jak mlody z nich wyrosnie to mi je zwrócą.

  Teram sam spodziewam sie dziecka i chcialem odzyskac te klocki. Usłyszałem ze ona przecież za te klocki zapłaciła i nie zamierza nic oddawać. Na nic zdały sie tłumaczenia, że nie tak sie umawialiśmy. Poprosiłem jeszcze siostrę o interwencje.

  Odpowiedź poniżej. Źle mi z tym i z tym, ze gówno moge zrobić. Żyłem z myślą, że jeszcze kiedyś te klocki do mnie wrócą i ze swoim dzieckiem bede sie bawic starymi zestawami... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  #zalesie #madki #madka #patologiazewsi #lego
  pokaż całość

  odpowiedzi (174)

 • avatar

  Kopyra sickomode xD

  #heheszki #kopyra

  odpowiedzi (37)