Wpis z mikrobloga

@open_or_die: no właśnie i tak mam i tak bo współdziele konto ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Wpienia mnie takie oglądanie po 1/2 odcinki przez 3 miesiące a czekanie do stycznia ma ten minus że się burdel robi na liście osobistej.
Netflix lubiłem za to zawsze że to ja decyduje jak oglądam czyli zwykle naraz całe i kolejny serial.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Singularity00: a część ludzi narzeka jak wrzucają całe sezony na raz, że woleliby po odc na tydzień. Że niby obejrzą całość od razu i potem trzeba długo czekać na kolejny sezon.

Wszystkim nie dogodzisz, rozumiem że nie każdemu pasuje dany model dystrybucji, ale różnica jest taka, że jak udostępnią od razu całość, to masz wybór, jak chcesz to oglądać, ty decydujesz. A jak ludzie nie mają silnej woli, i od razu
@Lookazz: no jak ktoś nie umie się ograniczyć to trudno ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Inna sprawa że kontynuacji w przypadku koreańskich produkcji nadal rzadkość- Netflix trochę to zmienia ale nadal większość to jest jeden sezon po 16 odcinków 70-90 minut każdy.
Jak to jest wrzucone całe to ogląda się świetnie bo co mniej istotne wątki można przewinąć i sezon obejrzany w 8-10h.
@darjahn: A to pamiętam że poza Polską był inny model dystrybucyjny… czy lepszy to co kto lubi. :)

Oglądam ostatnio też Hometown Cha … i tez jest po 2 odcinki na tydzień… na myśl że na kolejne odcinki znowu trzeba czekać tydzień nie chce mi się nawet odpalać…

Mam tylko nadzieje że jakość napisów będzie przynajmniej na jakimś poziomie bo 2 sezon Hospital playlist to była tragedia pod tym względem w
@Singularity00: No to też pewnie się zawiedziesz na ostatnich odcinkach ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Eh tyle dram w tym roku było obiecujących, a nadal moją ulubioną pozostaje Mr Queen z przełomu 2020/2021... ostatnią nadzieją chyba jest The Silent Sea ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Singularity00: Navillerra byłaby ok gdyby nie te tanie zagrywki w stylu: o patrz jakie to smutne chlip chlip. Vincenzo za to do bólu przewidywalny i sporo dłużyzn ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ogólnie oglądam tego tyle że potem zapominam tytuły ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Singularity00: Dlatego filmweb się przydaje, chociaż ostatnio tyle tego wychodzi, że często muszę sobie gdzieś na dysku trzymać listę
@darjahn: a to prawda ale ja nie mam problemu z przewijaniem jak się dłuży….

@darjahn: Ja chyba zacznę bo o ile Netflix spoko poprzez przycisk lubię to tak np Apple TV nie ma opcji takiej i jak za rok czy trzy będzie więcej tytułów to nie ogarnę co oglądałem a co jeszcze.