Wpis z mikrobloga

Zaczęło się. Za chwilę więzienia zapełnią się więźniami politycznymi. Na podstawie przepisów Ziobry właśnie ograniczono prawo Donalda Tuska do poruszania się po kraju. To wszystko w chwili, gdy na granicy z Białorusią koczują kobiety z dziećmi. Czego boi się PiS?

Wg adwokata Romana Giertycha, Donald Tusk jechał zgodnie z przepisami, a w ogóle to nie był on. "Za to Ziobrze należy się Trybunał Stanu" - podsumował. Przedstawiciel stowarzyszenia sędziów niezwisłych stwierdził, że ma nadzieję, że wolne sądy uwolnią prezesa PO od zarzutów, jak to niejednokrotnie już czyniły np. wobec prześladowanych dziennikarzy. „Jeśli stałoby się inaczej, to zawsze pozostaje ścieżka podważenia legalności składów orzekających przed sądami europejskimi” – dodał.

Sławomir Neumann na szybko zwołanej konferencji prasowej oświadczył, że sprawa ma kontekst polityczny i cała zjednoczona opozycja powinna stanąć murem za byłym premierem.

Z naszych doniesień wynika, że europosełowie proeuropejskich frakcji w PE domagają się w trybie natychmiastowym debaty na temat stanu praworządności w Polsce i wprowadzenia kolejnych kar porządkowych, by ukrócić podobne praktyki u źródła.

#bekazlewactwa #wolnesady #prawo #jezdzeszybkoalebezpiecznie #stopcham #polityka
GajowyBoruta - Zaczęło się. Za chwilę więzienia zapełnią się więźniami politycznymi. ...

źródło: comment_1637414650uleRLAGAXXXvriZyE7aPxD.jpg

Pobierz
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@GajowyBoruta:

"Przepraszam bardzo, #!$%@?ło mi się i myślałem że jestem Beatą Szydło. Jeżeli jakieś Seicento poczuło się urażone moją jazdą to przepraszam." - powiedział Donald T. oskarżony o stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym oraz ryzyko spowodowania katastrofy naturalnej gdyż tuż obok miejsca zatrzymania służby stwierdziły miejsce gniazdowania Pierdziawki pospolitej jak również odkryto świeże ślady jeża w pobliskiej trawie.