Wpis z mikrobloga

Ostatni skład Arsenalu, który wygrał na Anfield:

Mannone - Jenkinson, Per, Vermaelen, Gibbs - Diaby (!!!), Arteta - Ox, Cazorla, Podolski - Giroud

9 lat temu, a jakby wczoraj. Diaby jeszcze młody i obiecujący zaraz rozegra mecz życia, Arteta, Oxlade-Chamberlain z potencjałem na overall 83+ w FIFIE 12, Per z dopiero drugim sezonem w barwach Arsenalu, debiutancki sezon Cazorli w PL...

#arsenal #mecz
  • 4
@Gniewo_: pamiętam tamten mecz jak dziś, kolejny z wielu powrotów Diabiego, do zdrowia, gry. Co on wtedy zagrał na Anfileld, to była bajka... Nieprzeciętny talent, który nie miał zdrowia do tego sportu.
@waciak: w sumie przesadziłem z tym młodym i obiecującym, bo w 2012 miał już 26 lat. Szkoda talentu, tamten Arsenal to była w ogóle jedna wielka szklanka - Wilshere, Walcott, Diaby, Ramzes, Vermaelen - wszyscy wiecznie kontuzjowani. W sumie, z tej ekipy tylko Ramsey dał radę się rozwinąć, reszta została zniszczona przez niekończące się urazy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gniewo_: ale to był jego mecz życia, pamiętam ten mecz jak dzis, zawsze było mi szkoda Diabiego i się łudziłem że jemu się uda grać na swoim poziomie przez dłużej niż 3 mecze z rzędu. Nie zapominajmy o Rosickim uwielbiałem jego grę, nikt inny tak się nie poruszał, a jego zagrania takie nietuzinkowe, szkoda że wiecznie kontuzjowany.