Wpis z mikrobloga

@anonim1133: Dzięki. A czy na firefox-os nie trzeba pisać aplikacji jak na android? Mam już interfejs w HTLM5, użyłem node-webkit i działa to super na fullscreen, nic mi więcej nie potrzeba. Może użyje po prostu ubuntu arm, tylko jakby wywalić wszystkie programy niepotrzebne to byłoby git.
@anonim1133: O jaaa, nie doczytałem, więc stawiam na firefoxos, wszystkie appki na html5, to będzie łatwiejsze niż myślałem (oby tylko sprzęt działał ;). Dzięki wielkie jeszcze raz :)
@anonim1133: Zaczynamy robić instalacje inteligentnych domów w IRL, kolega elektronik już zamówił płytki i podzespoły z PL, będą moduły w każdym pomieszczeniu na atmel'ach, komunikacja po rs485, mózg to RPI, i właśnie tablet wbudowany w ścianę jako interfejs kontrolny, połączony z rpi przez rj45.
@anonim1133: Wiem, ale gotowe instalacje są za drogie, ciężko znaleźć klienta, a tak mamy już 3 umowy, dodatkowo gotowe systemy są ograniczone do pewnych funkcji, a tutaj mamy pełną swobodę. Niedługo i tak trzeba będzie napisać appki na android i iOS, ale będzie jeszcze czas.