Wpis z mikrobloga

@CimBor: masz fajna barwe glosu. Bardzo mila dykcje - co slychac szczegolnie jak wymiawiasz R. Przy czytaniu czesto wlasnie takie litery sprawiaja, ze lektos nas drazni. U Ciebie tego nie ma.
A wpadles na ten pomysl sam z siebie czy juz gdzies czytales?
Bo jesli jeszcze nie, to moze warto by bylo sie zainteresowac jakims szybkim kursem/tutorialem/poradnikiem czy czymkolwiek o tym jak poprawnie czytac na glos - zeby dopracowac to co
@ugluck: Od dłuższego czasu nagrywam sobie jakieś fragmenty, mam mikrofon pojemnościowy, bo bardzo lubię czytać na głos, ale raczej wszystkie nagrania zatrzymuję dla siebie. Dziś coś mnie tchnęło i nagrałem kompletnie z bomby, bez rozgrzewki, na leżąco xD, jednocześnie czytając tekst po raz pierwszy, więc dykcja i dopasowanie emocji właściwie nie miały prawa być poprawne. Wiem o jakich fragmentach mówisz, ale miało być spontanicznie.
Robiłem kiedyś jakieś ćwiczenia artykulacyjne, szukałem kursów
@CimBor: no to jak to bylo robione na kolanie to ja stanowczo chce odsluchac calosc w wersji normalnej.
Przetestowalem grajac w PoE i masz taki glos, ze spoko koncentruje sie i na grze i na sluchaniu.
wiec ja chce wiecej!
@CimBor: przegladalem tag w poszukiwaniu wiedzy skad pobrac darmowe audiobooki ale jakbym mial glos jak twoj to bym sobie z ebookow zrobil swoje audiobooki. dobry glos i jeszcze tyle ksiazek czeka na przerobienie