Wpis z mikrobloga

@Kjedne ale przecież to nie 11 osobowe koło poselskie oskarża a jest oskarżone (a raczej Braun z jego "będziesz pan wisieć"), więc raczej reszta Sejmu jest głupia a nie to koło poselskie (i nie, nie jestem ich wyborcą).
@kasza332 Mimo całej niechęci do Kowalskiego to nie jest tak, że Horban powiedzial tylko "nóż mi się w kieszeni otwiera", zainsynuowala mu to dziennikarka, a on odpowiedział, że gdyby umiał się posługiwać tym nożem to by się posłużył. Więc to trochę tak brzmi jak groźba. Ja uważam, że obie strony przesadzają. Kowalski robi z siebie męczennika, ale druga strona się śmieje nie znając całego kontekstu, tylko że niby Kowalski wyrażenie o otwieraniu
Pobierz Diumen - @kasza332 Mimo całej niechęci do Kowalskiego to nie jest tak, że Horban powi...
źródło: comment_1637495964o29aIIBjFQDuyY31gbGeJZ.jpg
@kasza332:
Janusz Kowalski nie istnieje. To znaczy istnieje, ale nie jest człowiekiem. Wizerunek Janusza Kowalskiego został wygenerowany przez sieć neuronową na podstawie analizy kilkunastu tysięcy twarzy przeciętnego Polaka. Reprezentuje coś w rodzaju super-polaka. Jego imię i nazwisko jest mrugnięciem okiem w stronę obserwatorów, mówi nam: patrzcie hehe JANUSZ KOWALSKI, JANUSZ. KOWALSKI. Jest taki jak wy, wasz kolega, wiecie Janusz ten no. Kowalski.

Powiecie może, że przecież pisze na Twitterze albo widać
Pobierz suwalskimroz - @kasza332:
Janusz Kowalski nie istnieje. To znaczy istnieje, ale nie ...
źródło: comment_1637502289qYOMbkXOLrPkM0VvaBmYXg.jpg