Wpis z mikrobloga

Jest jakaś strona gdzie sprawdzę gdzie mogę wydropić konkretny typ itemu i z jaką szansą?

Wiadomo że to zależy nie tylko od lokacji, bo to jest wypadkowa alvl, qlvl, mlvl, tc, itp. Ale np. w przypadku krów to jest dosyć proste, bo jest tam tylko jeden typ mobków (pomijając bossów) i wiemy że na normalu mają mlvl 26-40, więc, jeśli dobrze rozumiem tę tabelkę, mogą wydropić wszystkie klasy polearmów aż do Battle Scythe. Problem w tym że cały wieczór je tłukłem i tylko dwa razy wypadł jedynie uszkodzony Partizan i War Scythe, Bardiche i Voulge leci nonstop, ale wszystko od Halabardy wzwyż wypada bardzo rzadko. #diablo #diablo2 #diablo2resurrected
Pobierz
źródło: comment_16375020918ptPxze2aJoCWJZJQNsa4x.jpg
  • 10
@Pally: O panie, się nie dziwię że nie mogłem wydropić, taki Partizan na krówskach ma szansę 1:7431 xD na 8 graczach 1:3251. Voulge dla porównania 1:425. Fajny program, przyda się, dzięki!
@programista15cm: Jakiegoś dobrego niemagicznego polearma pod 4 runy dla merca, z mlvl 26-40 bo większy będzie miał za dużo socketów, chyba że Bill wypadnie bo ma akurat max. 4. Najlepsze co mam to cracked war scythe i damaged partizan xD nie zauważyłem różnicy przy mf0 poza tym że mniej itemów wypada.
Czemu większy ma mieć więcej soketow?

@programista15cm: Ilvl determinuje max. ilość socketów. O tę tabelkę w Sockets By Number mi chodzi. Przykładowo, War Scythe w Ilvl 26-40 ma 4, ale w Ilvl 41+ już 6, czyli jak mi wypadnie z mobka 41+ to Larzuk/kostka zrobi za dużo socketów, bo ja chcę tylko 4. Żadne duele, gram offline, po prostu dobrej bazy szukam.