Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki, co się odjaniepawliło. Siedzę sobie w saunie jak co tydzień. Ze mną w środku dwóch typów, jeden to typowy bywalec saunowego przybytku lvl 30, a drugi to wręcz stereotypowy Janusz lvl 50+ z nadwagą.
    Siedzimy sobie tak po nagu w ciszy, kiedy otwierają się drzwi i wchodzi pani o dorodnych kształtach i bezceremonialnie w odważnej pozie siada na drugim "pięterku" naprzeciwko P. Janusza. Myślę sobie, ocho, chłop będzie miał co w pamięci zachować. Spodziewałem się, tak jak stereotypy podpowiadają, że Janusz będzie się chamsko i bezczelnie gapił we wdzięki niewiasty, także jakie było moje zdziwienie, kiedy po kilkunastu sekundach wąsaty mistrz saunowego savoir vivre wstał i grzecznie wyszedł bez pożegnania. No okej, trochę mnie zatkało. W tego typu przybytkach, tacy panowie raczej bezczelnie gapią się na nagie ciała i pchają się do saun, gdzie Panie akurat przebywają. No, ale ok. Bije się w pierś. Chłop, może miał już dość ciepla, albo poczuł się zbulwersowany takim aktem odwagi ze strony urodziwej pani. Pozory mogą mylić.
    Nie minęły dwie minuty a drzwi się otwierają, a w nich stoi: Nasz Janusz... W okularach... I siada na swoim miejscu z uśmiechem na ustach...
    Prychnąłem i wyszedłem xD

#sauna #nsfw #januszex #heheszki #bekazjanusza
    pokaż całość

odpowiedzi (59)

Wiecie, że Belg płaci za LPG na stacji mniej niż potężny Poljak?
    Obecnie średnia cena w PL to 3,80 litr. W Belgii tankowanko za 0,779€ [3,62zl]
    I te wyższe ceny u nas przy niższym podatku VAT

Pamiętajcie, wojna, embarga, inflacja, ukraincy, coronawirus, Tusk, i Merkel - dlatego musi być drogo xD
    Może i zarabiamy mniej, ale ceny za to mamy wyższe xD

#motoryzacja #samochody #wojna #ukraina #cieawostki pokaż całość

odpowiedzi (53)

BMW to stan umysłu
    #rower #bmw #samochody

odpowiedzi (139)