Wpis z mikrobloga

@fifny_szczun To jest taki świeży ananasowy zapach niezbyt trwały, chodź zdania są podzielone..
Mi sie podoba chociaż komplementu nie dostałem.
Jak chcesz komplementy od dziewczyni to kup coś w stylu issey miyake l'eau d'issey, chanel alurre home sport lub paco rabane one milion xD

Jak chcesz zacząć przygodę z perfumami to może spróbuj załatwić próbke Tom ford Tuscan Leather
@fifny_szczun: Cena nie idzie w parze z trwałością i projekcją. Naturalne składniki są często mniej intensywne/trwałe i przede wszystkim mniej stabilne w porównaniu do ich sztucznych odpowiedników dlatego często jest właśnie odwrotnie :)
@Nightcrawler1609: Najgorsze pytanie :) Mam pewnie ponad setkę zapachów u siebie w różnych formach. Jeżeli nie chcesz wchodzić w to hobby to przejdź sie do perfumerii i posprawdzaj co Ci podchodzi. Wiele z tych popularnych jest popularna właśnie przez dobre parametry :)

Ale jeżeli miałbym coś polecać o super trwałości i dobrej projekcji:

Na zimę/jesień chyba najbardziej Issey Miyake Noir Ambre. Dla mnie idealna projekcja i trwałość. Nie męczy ale czujesz
@Nightcrawler1609: Z tych co wymieniłem to mogę odlać (poza YSL Y) ale realnie jak szukasz jakiś łatwych zapachów do biura to polecam przejść się do douglasa itp. obwąchać a potem kupić sobie zestaw sampli na allegro. Kupisz 10 za kilkadziesiąt zł i porządnie potestujesz, co Ci podchodzi.

A jak szukasz ciekawych zapachów, niszowych i nie tylko to uderz PW.
@KindGuy:
Perfumetek nie dotykać, bo sam równie dobrze możesz rozrobić sobie taki zapach w glinianym dzbanie :D To nie jest podróbka, bo nawet nie próbuje udawać, że to Aventus poza nazwą. Perumetki to tzw zapachy inspirowane więc...

Jak coś Ci sie wydaje podejrzanie tanie to nigdy nie kupuj. Serio 12zł za 30ml vs oryginał prawie 1000zł za 100ml ? :)
Przecież to nawet przy aventusie nie leżało. Realnie jak chcesz sample