Wpis z mikrobloga

@kasa: a co to ma za znaczenie skoro i tak wina dostajesz, co innego jak jest remis to powinien byc walkower ¯\(ツ)/¯


@kamroz: Bo jestem casualowym graczem i gram dla zabawy. Mam czas czasem na zagranie jednego meczu, to taki pajac się rozłączy po 1/3 meczu np. Nie mówiąc o straconych kontraktach na taki niepełny mecz.
@else_if: No ale to jest zabawa. Ja nieraz dostaje w dupę 10-2, ale gram do końca, przy okazji się czegoś nauczę. Zdarzało mi się odrabiać 4 bramkowe straty, zdarzało mi się tracić 4 bramkową przewagę. A taki pajac szybko dostaje dwa gongi, jest 15 minuta, masa czasu do końca i się rozłącza. No i spoko, wracam do menu, komuś się pokończyły kontrakty, muszę najpierw te karty pokupować, jeśli nie mam zapasu,
@kasa: XD to chyba lepiej się rozłączyć i grać z kimś na swoim poziomie, bo wtedy rzeczywiście jest zabawa niż golić frajera po 8:0, albo dostawać drugie tyle w dupe i nie mieć żadnej radości z tego. Dużo bardziej szanuje gościa, który widząc że jestem lepszy rozłączy się przy 0:3 niż takiego który dostaje 0:8 ale twardo gra do końca, bo wtedy marnuje czas i mój i swój
@kasa: Co ty #!$%@? człowieku. Może jeszcze powinen gościu z EA przyjeżdżać i mnie przykuwać łańcuchami do kanapy, bo MUSZE grać? #!$%@? się, ze ktoś marnuje twój czas, a chcesz go marnować innym. Casualowy pies ogrodnika
@Zigster: Przecież 3-0 w obrębie tej samej ligi jest spokojnie do odrobienia w tej grze. Jak ktoś wygrywa 8-0 i mu się nie podoba, to niech się rozłączy, potrafię to zrozumieć. Rozłączanie się przy niekorzystnym wyniku to frajerstwo.
@kasa: Co ty #!$%@? człowieku. Może jeszcze powinen gościu z EA przyjeżdżać i mnie przykuwać łańcuchami do kanapy, bo MUSZE grać? #!$%@? się, ze ktoś marnuje twój czas, a chcesz go marnować innym. Casualowy pies ogrodnika


@puzonyyx: To Twoje fantazje. Ja proponuję banowanie kilkudniowe, spadki lub inne kary. Nie ma nic bardziej #!$%@? jak masz pół godzinki, żeby sobie pograć, rozgrywasz trzy mecze i wszystkie przerwane.
@kasa: jeśli np. po 45 minutach przegrywasz 0:3 ale masz xG na podobnym poziomie to jeszcze rozumiem. Ale takie przypadki to rzadkość, najczęściej jak dostajesz 3 w dupe to znaczy że rywal jest od Ciebie klase lepszy i nie ma sensu tego kontynuować
@kasa: frajerstwo to jest jak ktoś w Lidze Weekendowej zamiast oddać mecze to wykopuje na aut albo trolluje podaniem do bramkarza, wybiciem za boisko i wychodzi. Przy systemie checkpointów w DR jest znikomy sens grać mecz do końca wiedząc, że się przegra, bo w tym czasie możesz wygrać następny mecz bez żadnej straty.
@puzonyyx: Mówię o bezczynności, czyli odłożeniu pada. Jak ktoś chce #!$%@? grać to spoczko, to dopiero strata czasu. Najlepszym wyjściem jest nie bycie frajerem i nabranie umiejętności bawienia się a nie traktowania gry jak etatowego zajęcia, „No muszę tylko wygrywać, jak przegrywam to uciekam, elo”.
@kasa: Nikt nie odkłada pada, tylko się zaczepia gumkę recepturke na analogi i sobie chłopek sam biega. Jak chcesz grać z moją gumką to twoje pomysły są jak najbardziej spoko xD
@puzonyyx: To takie samo frajerstwo jak wychodzenie z gry. Bany wszystkich frajerów nie wyeliminują, ale większość będzie wolała dokończyć mecz niż #!$%@?ć cyrk z gumka ¯_(ツ)_/¯