Wpis z mikrobloga

@advert: No tak, bo przecież wcześniej w obozie Mercedesa nic takiego się nie działo. Nikt nie pamięta jak grano chociażby Russellem, Tsunody za którym Max stracił kilka punktów też. Terror RB? Jak nazwiesz to, co się działo w Mercedesie przez lata, w Ferrari 2019 albo w erze Schumachera?
@grett: Szkalowanie? Nie ma żadnych wątpliwości, że Vettel od Webbera był lepszy tak samo jak Max od Daniela. Oboje nie byli w
o niebo, a nawet dwa nieba


@winsxspl: nom, z czasów gdy jeździli w jednym zespole:
sezon 2016: RIC 3 w generalce, VER 5
sezon 2017: RIC 5, VER 6 - nie wiem czy dobrze kojarzę, że to był ten sezon kiedy Max się #!$%@?ł jak zły, pokazując jak bardzo jest niedojrzałym jeszcze kierowcą, więc uważanie go za lepszego to w ogóle XD

Verstappen w punktach wyprzedził Ricciardo dopiero w 2018, kiedy
No tak, bo przecież wcześniej w obozie Mercedesa nic takiego się nie działo. Nikt nie pamięta jak grano chociażby Russellem, Tsunody za którym Max stracił kilka punktów też. Terror RB? Jak nazwiesz to, co się działo w Mercedesie przez lata, w Ferrari 2019 albo w erze Schumachera?


@Najmilszy_Maf1oso: taka praktyka nie jest żadną nowością i jest stosowana od lat, ale OP chodziło chyba o styl tej wymiany z czym ja się
@SpalaczBenzyny a ja uważam, że jestem lepszy od Hamiltona i jak napisze to w swojej książce, to też tak będzie? Cały 2010 Webber był skuteczniejszy i przegrał właściwie przez Abu Zabi, a później zaczęły się wieczne problemy ze sprzęgłem, które magicznie mijały gdy Seb miał tytuł już przypieczętowany. Imo Webber był na podobnym poziomie i był niedoceniany przez stawkę.

@asymetryczny_
@advert
Ricciardo w 2016 robił swój szósty sezon w F1, Max dopiero