Wpis z mikrobloga

Ehh pokłóciłem się z ojcem który 2 miesiące temu pobity trafił w stanie krytycznym do szpitala, ale odkąd wyszedł to mu #!$%@?ło i jak wcześniej był spokojny tak teraz ciągle się awanturuje. Powiedziałem mu, że ,,chyba za mało dostał po łbie'' i że mu #!$%@?ło i prawie się pobiliśmy i widziałem, że miał łzy w oczach podczas tego zajścia. Nie zmienia to faktu, że niezle mu odwala od czasu wyjścia ze szpitala, a ja już nie mogę tego wytrzymać. Prawda jest taka, że nigdy tak się nie bałem jak wtedy gdy dowiedziałem się, że jest w stanie krytycznym i od razu zgłosiłem całą sprawę na policje, groziłem sebie który go pobił i potem cały czas przy nim czuwałem. Zarzuciłem teraz 300 mg tramadolu, chwilę posiedzę w samotności i idę spać. Chciałbym posiadać normalną rodzinę, ale niestety nie każdy ma takie szczęscie. ()

#przegryw #depresja #zalesie #opiowraki #gehenna #narkotykizawszespoko
c.....w - Ehh pokłóciłem się z ojcem który 2 miesiące temu pobity trafił w stanie kry...

źródło: comment_1637692323gTAYhLlwu2EthH2Eztnh3r.jpg

Pobierz
  • 14
@chlopak_z_blokow: Męska depresja to często agresja, łatwe rozdrażnianie się, impulsywność itd. Także może ma jakieś nadal ciężary.

Powiedziałem mu, że ,,chyba za mało dostał po łbie''


I po co? Co daje dodatkowe rozdrażnianie? Co daje przypominanie upokorzenia? To tylko eskalacja gorszych zachowań. Tym bardziej, że ojciec zapewne oczekuje i empatii i szacunku.
@nowywinternetach: Co 2 dni robi awantury i zawalam przez to robotę bo pracuje zdalnie. Wiem, że nie powinienem tak się unosić, jak kurz opadnie to go za to przeproszę, ale pewnie z 3 tygodnie nie będziemy ze sobą gadać, ale chociaż spokój będzie więc cel osiągnę i będe mógł skupić się na pracy.
@chlopak_z_blokow: no nie zazdroszczę byczq - trzymaj się ciepło niech Cię Tramal grzeje czy co tam lubisz, a skoro ojcu #!$%@? to może następstwa jakiś urazów czaszki czy coś w tym stylu? Konsultowałeś to z neorologiem?
Powiedziałem mu, że ,,chyba za mało dostał po łbie'' i że mu #!$%@?ło i prawie się pobiliśmy i widziałem, że miał łzy w oczach podczas tego zajścia


@chlopak_z_blokow: no przynajmniej tyle wiadomo, że jesteście siebie wszyscy warci xD

lepszy nie jesteś miras