Wpis z mikrobloga

@KatpissNeverclean: Jesteś w dużym błędzie. Na swoim dzisiejszym przykładzie przez 1h cardio wykonałem pracę rzędu 937 kJ, średnie tętno właśnie 140, co w praktyce przekłada się na +/- 950kcal przy 95kg (nie wliczam w tą godzinę standardowego "przepału energetycznego" czyli części BMR). Musiałbym chyba bez przerwy robić na zmianę przez godzinę przysiady z ławą żeby wydatkować tyle samo energii na siłowni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
przez 1h cardio wykonałem pracę rzędu 937 kJ, średnie tętno właśnie 140, co w praktyce przekłada się na +/- 950kcal przy 95kg (nie wliczam w tą godzinę standardowego "przepału energetycznego" czyli części BMR). Musiałbym chyba bez przerwy robić na zmianę przez godzinę przysiady z ławą żeby wydatkować tyle samo energii na siłowni


@Poemat: Ile przyjąłeś na ten "standardowy przepał"? Na ile szacujesz swoje tętno maksymalne? Robiłeś kiedyś próbę maksymalnej mocy, np.
@heheszkant: Skoro godzina to 1/24 mojego bmr. Tętno maksymalne mam ~207bpm sprawdzane w ubiegłą zimę, obecnie więcej niż 202 w przeciągu ostatnich kilku miesięcy nie zdobyłem ale też to nie był taki wysiłek jak wtedy. Z 5 sekund 1307w, peak zabrakło dwunastu do półtora kilo. Pomiar w pedałach