Wpis z mikrobloga

Piec minut na wykopie z rana: 1. Różowa, która miała kontakt z osobami chorymi i obudziła się dziś z gorączka i kaszlem pyta czy ma robić test XD 2. Typ ktoty twierdzi, ze przechorował covid ale nie ma testu pyta się skąd wziąć certyfikat XD jak ma być dobrze w tym kraju skroo ludzie dorośli nie ogarniają otaczającej ich rzeczywistości #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #covid19 #koronawirus
  • 37
@girlsjustwannahavefun ale czemu się dziwisz? Nawet w codziennym życiu każdy mówi co innego, w internecie szaleje dezinformacja, nigdzie nie ma jasnej i przejrzystej informacji. Już samo to zniechęca, bo dlaczego ktoś ma marnować czas na przedzieranie się przez gąszcz informacyjnego śmiecia? Od tego są pytania, gdyby każdy musiał szukać wszystkich odpowiedzi na własną rękę, zapętlilibyśmy się jako społeczeństwo na jednym temacie do końca życia.
Ja jak miałam wątpliwości to dzwoniłam do sanepidu,


@girlsjustwannahavefun: to widać że też nie jesteś zbyt rozgarnięta skoro nie wiesz jak ogarnąć swoje sprawy i dzwonisz do sanepidu ( ͡° ͜ʖ ͡°) widzisz ty zadzwoniłaś do sanepidu, a oni zapytali na wykopie jeśli ty i oni dowiedzieli się wszystkiego co potrzeba to efekt końcowy jest taki sam. Ale widać musisz koniecznie się hehe pośmiać z kogoś i
wykop, to nie źródło wiedzy.


@girlsjustwannahavefun: jeżeli ktoś zapytał na wykopie co robić i uzyskał odpowiedź zadzwoń na infolinię sanepidu to jak najbardziej wykop jest źródłem wiedzy, bo poprowadziło to kogoś do rozwiązania problemu. Nie rozumiem jak można przywalać o takie rzeczy sama piszesz gówno posty na tym portalu to co szkodzi komuś sklecić proste pytanie na sraczu o certyfikaty szczepionki itp, jest tu pełno różnych ludzi i na pewno ktoś
@girlsjustwannahavefun: sanepid to jest burdel na kółkach, który sam nie wie co robi. Przykład? Miałem test negatywny, mimo to wpisali mnie na kwarantannę. Po pierwszym telefonie pani nie mogła pomóc, po drugim telefonie pan zarzekał, że wszystko jest ok. Po trzecim telefonie pani powiedziała, że mogę wychodzić, mimo, że nadal jestem w bazie, a na pytanie co zrobić, gdy policja mnie będzie szukała, to kazała mi wynik testu w telefonie nosić
@girlsjustwannahavefun: gratulacje za dodzwonienie się do sanepidu, pół dnia straciłem na próbie dodzwonienia się czy to bezpośrednio czy to na jakiejkolwiek infolinii. Jedyna infolinia na jaką dało się dodzwonić to szczepieniowa ale Pani na słuchawce nie była w stanie mi pomóc ¯\_(ツ)_/¯
Na wszelki wypadek postanowiłem wysłać rownież moje pytanie na maila (w zeszłą środę) ale obawiam się że przed końcem izolacji nie otrzymam odpowiedzi...
W sumie nie wiem czy mam