Wpis z mikrobloga

Ja już po teściku, a wy? ( ͡º ͜ʖ͡º)
I tak codziennie do połowy marca.

Oczywiście przed punktem kolejka na kilkanaście osób, raczej same stare baby i wbijam się ja, przed wszystkich, prosto do pobrania z potwierdzeniem rezerwacji między 12:30 a 12:45, które zrobiłem kilka dni temu na cały tydzień naprzód XD
Bez stania jak debil na deszczu.
#niemcy #berlin #koronawirus
Pobierz
źródło: comment_16377546051oJG0c5jzNISMU9ImTRbrX.jpg
  • 17
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@ZlyPanRoman: tak z ciekawosci. Faktycznie masz jakies przeciwskazania? Do tej pory zawsze te osoby byly traktowane ulgowo a teraz w sumie nic nie slyszalem zeby byly jakies odstepstwa. Jak to teraz wyglada?
@brudny
Żadnych ulg nie ma. Brak szczepienia to brak szczepienia. Na razie testy do marca dla tych którzy nie chcą i nie mogą, a później podejrzewam, że #!$%@?ą obowiązek szczepienia dla wszystkich oprócz tych z przeciwskazaniami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@brudny

Żadnych ulg nie ma. Brak szczepienia to brak szczepienia. Na razie testy do marca dla tych którzy nie chcą i nie mogą, a później podejrzewam, że #!$%@?ą obowiązek szczepienia dla wszystkich oprócz tych z przeciwskazaniami.

@ZlyPanRoman: wtedy nie będzie już potrzeby obowiązku, przecież minister zdrowia powiedział, że po zimie każdy będzie zaszczepionym, ozdrowiencem, bądź umrze xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZlyPanRoman: Najbardziej w tym wszystkim śmieszy mnie jedna rzecz. Gdy jedziesz do krajów tropikalnych to szczepisz się wcześniej na tropikalne choroby. Na miejscu spotkasz się z ludźmi, zwiedzasz, bawisz się itd a nie biegasz z tlumaczem google, kijem i zestawem maseczek, coby miejscowych z objawów chorobowych i posiadania szczepień rozliczać. Ty jesteś zaszczepiony, nie umrzesz, szczepionki działają lepiej, gorzej ale działają. Dlaczego przy covid 19 to nie działa? Tym bardziej że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZlyPanRoman: Chodzi o to, że jadąc do Kongo w nosie mam czy gość za mną ma szczepienia na miejscowe choroby zakaźne, albo czy roznoszące chorobska komary latają wokoło, a teraz trzeba strzelać do osób niezaszczepionych. Umrą w kolejce do respiratora to se umrą - ja jestem bezpieczny.