Gorące dyskusje ostatnie 12h

50 zl dla 3 losowych osob plusujacych ten wpis (W KRYPTO)

pisalem wam o metamatrix jakis miesiac temu przed presale, wszyscy ci ktorzy dostali miejsce zarobili od x3 do nawet x100
    ja sam wlozylem 2 bnb (4k zlotych) i wyciagnalem prawie 20 bnb (40k zlotych) a jakbym nie byl debilem ktory sprzedal w dolku to moglem miec duzo wiecej, wiem ze to nie sa jakies niesamowite pieniadze jak na krypto ale zawsze cos
    kolejny projekt na ktorego presale staram sie dostac to MetaPlanet, jezeli chcecie mi pomoc to uzyjcie mojego ref linka https://sweepwidget.com/view/45026-oc83mt72/ffqa4h-45026
    presale jest bardzo male a zainteresowanie spore wiec bedzie pompa
    podsylajcie swoje referrale to tez postaram sie wypelnic zebyscie dostali punkty

zrobie tu jeszcze pozniej jakis giveaway bo to dzieki wam w sumie dostalem sie na ostatnie presale (bardzo wszystkim dziekuje)

i apeluje o to by ten wpis nie zostal usuniety, pomagajmy sobie w takich rzeczach i zarabiajmy, od tego jest ten tag

#kryptowaluty #rozdajo
    pokaż całość

odpowiedzi (19)

Kto by pomyślał, naczelny antyszczep wypoku zaczyna wrzucać Ruską propagandę mającą na celu skłócić Polaków i Ukraińców. Do tego pozostałe czarmanderki robią dokładnie to samo. Tego to się nie spodziewałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polska #ukraina #heheszki #humorobrazkowy

odpowiedzi (38)

Byle prześwitujący tyłek jakiegoś szlaufa zbiera masę plusów,a nikt nie plusuje prześwitujących pięt. Plusujcie prześwitujące pięty!
    #chwalesie #heheszki #logikaniebieskichpaskow

odpowiedzi (34)