Wpis z mikrobloga

@MatthewDuchovny: dziękuję <3 nie mam żadnych objawów już teraz, jedyne co miałem to kaszel na przełomie maja i czerwca
teraz od kilku miesięcy brak objawów, jedynie na rentgenach widać powiększone wnęki i węzły chłonne
@RaggaTwins: miałeś może problemu ze słuchem po czasie? Ja mam wrażenie, ze resztki sarkoidozy przeszły mi na zatoki lub okolice i często naciskają mi jakby na ucho wenętrzne sprawiając, że nie słyszę (tzn. słyszą ale jak wtedy kiedy ciśnienie w samolocie się zmienia i słyszę własny głos głośniej niż innych)
Trzymaj sie opie. W większości przypadków samo sie cofa (ja mialem szczescie). Z bronchoskopii juz wyszło? Mi robili mediastinoskopie… tez czekałem na info czy chłoniak czy sarko. Bedzie dobrze.
@RaggaTwins 45mg na dobę ale to chyba mało bo nie ma żadnej poprawy a jest gorzej @Heemeyer generalnie też myślałem że kurde lepsze to niż jakiś rak ale od kiedy pojawiły się problemy z sercem to już taki pewny nie jestem xD każda sarkoidoza jest inna każdy organizm znosi to inaczej więc mocno trzymam kciuki byś nie miał tyle problemów na głowie co ja xD