Wpis z mikrobloga

@Mietek_02: Hondy tej generacji z tego roku w większości to straszne sita, fajne samochody mechanicznie i super się prowadzą, ale strasznie je zjada ruda jak nie było konserwacji lub dobrego dbania, duża wada zresztą większości Japończyków, v40 jeździłem była ok, ale też ruda jadla, teraz mam 307SW daje rade, ale czasami coś elektryka poswiruje, porozglądaj się też za jakimś Polo, Fiesta, Golf 4, Astra G, może A3 8l w takim budżecie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mietek_02: civica jak już to 1,6 wcale dużo więcej nie pali od 1,4 a dużo lepiej jedzie. Jak znajdziesz takiego niezjedzonego przez rdze to będzie służył bezawaryjnie. Ja jeżdżę takim z 2000 roku i przez 5 lat nigdy mnie nie zawiódł.
@Mietek_02: niemieckie typu golf 4 czy opel astra będą drogie w porównaniu do tego co oferują. Poszukaj peugeota 206 w którym koła się nie rozjechały (belka), niezgniłej renówki clio albo megane to będziesz miał pojazd za śmieszne pieniądze, ze śmiesznie tanimi częściami i lepiej wyposażony (elektryka, klima).
Silniki też są przyjemne, np takie TU od peugeota jest proste jak budowa cepa i dobrze znosi gaz, tak samo w tych renówkach. Dowolny
@Strigiformesman: za to belka w Peugeocie tania... warto też wspomnieć o wadliwej konstrukcji silników, taki 1.4 ma problem z UPG, która puszcza olej po jakimś czasie. Najczęściej w okolicy rozrządu a jak wiadomo olej i guma nie lubią się bardzo.
@szymin89: nie ma co niewiadomo jak demonizować tej słynnej tylnej belki. Koszt samej belki regenerowanej to jest kilka stów (plus robota), robisz to i masz spokój na jakiś czas, a wymiana tego też nie jest niewiadomo jak przerąbana. No i jak już ją oganiesz to tam za bardzo nic więcej nie masz w zawieszeniu
@Mietek_02: Jak może być tylko lpg? Chyba tak się nie da i to jest benzyna+gaz?


@anonanonimowy321 technicznie się da. Np. w Korei Południowej są dostępne takie auta fabrycznie i widziałem kiedyś na otomoto taką Kię Optimę stamtąd sprowadzoną, no ale u nas to rodzynek