Wpis z mikrobloga

Mirki, sprawa jest.
Mam marzenie zmienić swój setup myszka-słuchawki-klawiatura na bezprzewodowy. Myszę i słuchawki już mam wybrane (oba od logitecha). Zastanawiam się nad klawiaturą: Logitech G915 TKL LIGHTSPEED Tactile (lub Clicky)
https://www.x-kom.pl/p/573691-klawiatura-bezprzewodowa-logitech-g915-tkl-lightspeed-tactile.html
Waham się, bo w recenzjach zwrócono uwagę na bieda key capy. (+ zamiast usb C do ładowania jest micro usb....)
Czy ma ktoś z Was tą klawiaturę? Jak się sprawuje? Albo może znacie alternatywy jakieś: mechaniczna + niskoprofilowa + bezprzewodowa.

#klawiatura #klawiaturamechaniczna #pcmasterrace #gry
  • 5
@wyinwidualizowany: tak! patrzyłem również na nie. Tam z kolei jedyny minus to połączenie BT (Logitech ma wszystko na swoim LIGHTSPEED, który ma mega niskie opóźnienia). No ale w sumie, jak gram to zawsze mogę podpiąć kabel ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak pracuje to jechac na BT. Poza tym nie wiem czy to opóźnienie będzie wyczuwalne (nie gram kompetetywnie w nic). Rozważę Keychrona na pewno, dzięki :)
Odpuść sobie myszkę logitecha, bardzo szybko zaczynają klikać podwójnie i to już nie ta jakość co kiedyś. Fakt, że logitech sprawnie ogarnia reklamacje ale 3 wymiany myszki w roku to przesada.
Jeśli chodzi o klawiaturę, mam G815, która jest na kablu i jako taka jest świetna. Też pojawiają się dwukliki ale można je łatwo ogarnąć za pomocą wd-40 w przeciwieństwie do myszki.