Wpis z mikrobloga

Mirasy zabieram się do kupna nowego zegarka i już byłem prawie zdecydowany na fenixa 6x pro dopóki go nie przymierzyłem... Wydaje się być zdecydowanie zbyt duży dla mnie, za to zwykły 6 pro pasuje idealnie. I teraz jestem w kropce bo za 6x pro przemawia lepsza bateria co jest dla mnie ważne ale za 6 pro znów względy estetyczne i jest zdecydowanie wygodniejszy ale znów trochę słabsza bateria :/ I teraz jestem w kropce wybrać baterię względem wygody czy wygodę względem baterii :/ Mirasy halp! Ile tak średnio zwykły 6 pro czyma?
#garmin #bieganie
  • 17
@Kozzi: Nie patrz na baterię. Ten zegarek na prawdę na rynku zegarków sportowych ma dobry czas pracy na jednym ładowaniu. Nie wiem jak dużo trenujesz itd ale generalnie te dwa modele to wybór między dobrymi a bardzo dobrymi parametrami.
Jakie są różnice między nim, a fenixem?


@Kozzi: TL;DR Forerunner jest mniejszy, wygląda bardziej plastikowo a więc mniej elegancko i ma mniejszą baterię. Ciut lepiej działa GPS ze względu na plastikową obudowę a nie metalową ale to pewnie można zrekompensować foot podem adidasa za 40zł.
@echelon_: Tak słyszałem. Póki co, nie przeszkadza mi to zbytnio. Szybko się ładuje, więc to nie problem doładować w pracy, kiedy i tak siedzę przy biurku. Muzyka też niczego sobie drenuje baterię i ustawienie zapisu co sekundę a nie oszczędnego (czy tam inteligentnego) też nie pomaga.
@GhostTrick: Metalowa obudowa zegarka może zakłocać nieco działanie fal radiowych GPS, Glonass i Galilelo przez co pomiar będzie miał ciut większy błąd niż w serii Forerunner. Zegarek może ten błąd sobie naprawić ciągnąć sygnał z foot poda czyli małego "cusia" przyczepionego do buta który podpowie zegarkowi jak szybko biegniesz albo jaką pokonujesz odległość.