Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@a__s czemu mi zbanowaliscie bota @conamirko , który publikował wpisy wyłącznie pod tagiem #conamirkocogodzine bez wołania innych tagów (wszystkie tagi poza tym jednym zawierają spacje między '#' i nazwa tagu)?

Pisałem do was wielokrotnie że zakładam takie konto, że robię takiego bota. Bot ma w opisie co robi. Mogliście do mnie napisać na maila, poprawiam wszystkie błędy tego samego dnia! Odpowiadam na wszystkie komentarze pod botem i tłumacze wszystkie kwestie

Tak traktujecie użytkowników którzy we własnym czasie próbują naprawić to czego wy za pieniądze nie chcecie implementować?

Wołam też @moderacja @m__b
#wykop #conamirko
  • 5
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@a__s Dodam jeszcze że nie pomogliście w niczym w trakcie implementacji - prosiłem o zwiększenie limitu zapytań API - "nie", pisałem że mi się nie wyświetlają autorzy notyfikacji - "zgłoszenie przekazane", prosiłem o wyrozumiałość gdy bot w efekcie błędu opublikował 6 wpisów pod rząd, które ręcznie skasowałem od razu - ostrzeżenie i brak kontaktu
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@a__s: w porządku, dziękuję, ale powiem szczerze że mam dość

To nie jest pierwsze narzędzie napisane przeze mnie za darmo dla społeczności (nawet tu na wykopie już stworzyłem listy rankingowe dla #150perfum ) ale pierwszy raz spotykam się z takim oporem. Rozumiem, że może wam nie pasować z jakiegoś powodu to co robię ale przecież można do mnie napisać na maila, w PW albo chociaż odpisać na odwołanie! (To wcześniejsze bo