Wpis z mikrobloga

Wybaczcie, być może, zbyt emocjonalny opis, ale w zalewie antyszczepionkowego wariactwa, które coraz bardziej ogarnia wykop, warto dostrzec coś pozytywnego:

Wielki szacunek dla rektora Akademii Nauk Stosowanych im. W. Pola w Lublinie

Kiedy Państwo w interesie politycznym jedynie słusznej Partii, świadomie zrezygnowało z aktywnej i zdecydowanej ochrony zdrowia i życia swoich Obywatelek i Obywateli przed epidemią, takie decyzje zasługują na szczególne uznanie. I żadna Konfa nie przekona nas, że białe jest czarne a czarne białe...

https://www.wykop.pl/link/6383315/wielki-szacunek-dla-rektora-akademii-nauk-stosowanych-im-w-pola-w-lublinie/

#polska #polityka #lublin #bekazprawakow #bekazpisu #neuropa
  • 30
@Takiseprzecietniak: Wymagasz tego ode mnie to pokaż swój. Po prostu irytuje mnie to, że ktoś kto powie, że się zaszczepił to z automatu jest covidiotą a drugi co powie, że nie chce się zaszczepić (tą konkretną szczepionką) to szur.
Może mi jedna i druga strona nie uwierzyć, ale są ludzie co nie negują tego czego dokonały szczepionki, ale z drugiej strony nie mają zaufania do preparatu stworzonego na szybko, gdzie smaczku
@bdfi3: Ludzie umierają w skali nieznanej od II wojny światowej, bo państwowa ochrona zdrowia się załamuje, a ty mnie będziesz oskarżał, że nie siedzę jak ty, czyli jak trusia pod miotłą, i nie udaję że nic się nie dzieje? Co Cię może ruszyć - kiedy ktoś z Twoich bliskich umrze? Kiedy sam będziesz błagał o łyk powietrza pod respiratorem? To według Ciebie też będzie szczuciem?

Chłopie, nie jesteś kibicem, my wszyscy
@Takiseprzecietniak: No jak są zaszczepieni to chyba bać się nie powinni i po co chcesz uszczęśliwiać kogoś na siłę?

Jak ktoś się nie zaszczepi to w sumie tylko jego problem bo to gówno się tak rozsiało i będziemy mieć to co sezon. Kto się obawia o siebie to już dawno się zaszczepił kto ma to w dupie to będzie miał to w dupie i tyle. Jeśli jedynym plusem jak się okazuje
zostały dopuszczone warunkowo jest sporo kontrowersji wokół tego i gdyby ktoś odpowiedział rzeczowo na zarzuty nie byłoby tematu.


@bdfi3: Naprawdę tak myślisz? Serio? Pytam bez kpiny, bo jeszcze nie spotkałem się z człowiekiem, który, bez ciężkiego przechorowania tego gówna, powiedziałby, że: no ja nie wierzyłem, ale mnie jakieś badania naukowe przekonały. Chciałbym, ale to tak nie działa, niestety.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Takiseprzecietniak:

Myślisz, że wystarczy nienawidzić Kościoła katolickiego, żeby być zwyczajnie dobrym człowiekiem?


No dla ciebie chyba tak skoro w temacie o covidzie wyjeżdżasz mi z kościołem xD

Strasznie dobrym człowiekiem jesteś, chcesz segregować 20 letnich ludzi na uczelni tylko dlatego że tak boisz się o swoją januszową dupę

Idź poćwicz, weź sobie ile szczepionek chcesz, siedź w masce w domu i nie uprzykrzaj życia młodym ludziom
@Takiseprzecietniak: Problem jest w tym, że swoimi działaniami poddali w wątpliwość bezpieczeństwo i skuteczność szczepionki to po prostu ludzie są nieufni. A zaufanie ciężko odzyskać tym bardziej, jeśli spojrzymy co się działo w przeszłości w tej branży.

Chcesz wiedzieć co u mnie wywołuje niechęć do tych preparatów ?
- Brak odpowiedzialności producenta za ewentualne powikłania, a takowe są bo kojarzę jedną osobę wiek 35lat której z nami nie ma i znajomy