Wpis z mikrobloga

Wykop to zlot najgorszej, najbardziej toksycznej i najbardziej niezadowolonej spolecznosci w internecie. Ja wiem, że bardziej normalni ludzie to wiedza od dawna, ja od jakiegos czasu dopiero chyba dopuscilem to do swojej glowy. Wierzylem chyba zbyt naiwnie, ze jednak sa tutaj w wiekszosci dosc racjonalnie myslacy ludzie. I tacy oczywiscie sa, jednak to promil w tym morzu wodorostow jakich tu pelno.

Sram na polityków, PiS, PO czy inne. Ale przelalo czare to, ze kiedy juz ta akcyzje na paliwo obnizyli, czego od #!$%@? wie kiedy wykopki oczekiwali, to teraz #!$%@? ze inflacja bedzie taka ze sie zesramy. #!$%@? to w koncu co mieli zrobić? Obniżyć zle, podwyzyc zle, to co?

Spoleczenstwo ktore do WSZYSTKIEGO zawsze sie #!$%@?. Podoba Ci sie biale? Wykopki powiedza ze tylko czarne ma sens. Przyznasz racje i powiesz ze czarne jednak lepsze? #!$%@?, dales sie przerobic anonimom z internetu i #!$%@? jestes a nie polak. I tak ze wszystkim.

A szkoda gadac, jestem tu od dawna, malo sie udzielam, ale rzeczywiscie dzis musze przyznac, ze kiedys wykop byl inny. Dzisiaj to frustraci i tyle. Oczywiscie na szczescie sa watki w ktorych przeczytasz cos sensownego, ale 99% to sciek.

Musialem sie wyzalic.

#zalesie #wykop #takaprawda
  • 1