Wpis z mikrobloga

@Login84: Myślę że nagrabił sobie odcinkiem "puczowym", który był nieoiektywny, z którego nie dowiesz się że jakiś pucz miał miejsce. Od tego czasu oglądam podsumowania tylko od Beatki, ale nie zgłaszał bym go, ze względu na te poprzednie odcinki które były godne, sprawiedliwe i tak dalej, łeeech.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Login84: Może automat? Ostatni akapit, co prawda, wskazuje na to, że Suchyfan może mieć na pieńku z pewną grupą lateksową (i nie mówię tu o stronnictwie rudzielcowym), ale to jeszcze niczego nie przesądza.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Login84: Bardziej na myśli iławskie lateksiarstwo miałem xD
Zielony, wiadomo jaki, chyba bardziej w pyskówki woli iść i zbijanie na tym kapitału, a Suchyfan raczej nie jest dobrym kandydatem do tego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@William2290: Mimo wszystko, w tym przypadku wydaje mi się że to nie on, bo za dużo rzeczy się nie klei. Szczerze mówiąc to na serio automat jest moim głównym podejrzanym, a drugim jakiś rozgoryczony random z podejściem podobnym do @ZBoWiD. Zresztą jedno nie wyklucza drugiego - jeśli parę zgłoszeń ręcznych przeszło, to kanał może już być sprofilowany i automat wie gdzie szukać.
@Midnight_Animal: Nie widzę powodu dla którego nie użył nagrań które robił iławiak. To nagrań z mlecznego też nie powinien używać bo nie nagrywa Konon tylko Jacuśko. Nie pamiętam jeszcze czy użył filmu od Strusia który reklamował nowy kanał Knura a nie mogę teraz sprawdzić.