Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Pewnie większość z was oglądała film "Charlie i fabryka czekolady"z 2005 roku!
  Ja również! W związku z tym zastanawia mnie jedno, co do kurwy nędzy rodzina Charliego robiła z pieniędzmi!? ლ(ಠ_ಠ ლ)
  Zauważcie, ojciec rodziny miał (przynajmniej do czasu) normalną pracę i co za tym idzie normalną pensję, mieszkało tam 4 dziadków (którzy spali na jednym łóżku pod jedną kołdrą) z czego przynajmniej jedno z nich powinno mieć jakąś ameryturę, rentę czy jakiś zasiłek już nie mówiąc o oszczędnościach! Mieszkali we własnym domu więc żadnego czynszu raczej nie płacili, siedzieli cały dzień przy świeczkach więc za prąd również nie płacili, zazwyczaj jedli dania z kapusty, prawdopodobnie z własnego ogrodu, domu też nie remontowali i żyli jak szczury w starej ruderze z wielkimi dziurami w dachu, w piecu palili chrustem, ciuchów raczej nowych też nie kupowali bo chodzili w starych łachmanach jak śmierdzące żule z monaru itd.
  A pomimo tych wszystkich okoliczności nadal żyli w skrajnej patologicznej nędzy i jedynie jeden z tych dziadków był w stanie z ciężkim żalem wysupłać jakiegoś ostatniego marnego grosza na czekoladę (która swoją drogą wcale nie była taka droga) bo patrząc na poziom absurdu to tą pierwszą czekoladę, to ojciec chyba zajebał ze sklepu, albo wygrzebał jakąś przeterminowaną na śmietniku!

  Moim zdaniem to oni wszyscy chyba nałogowo uprawiali hazard albo ostro grzali heroinę i to najwidoczniej jakąś wysokojakościową, bo inaczej nie da się tego wytłumaczyć... ლ(ಠಠ ლ)|૦ઁ෴૦ઁ|( ಠಠ)

  #pytanie #pytaniedoeksperta #film #czekolada #willywonka #filmy #ciekawostki #afera #patologiazewsi #patologiazmiasta #bieda #bekazpodludzi #wtf #finanse #ogladajzwykopem #przemyslspozywczy #kosmologia
  pokaż całość

  odpowiedzi (32)

 • avatar

  Turek broni języka polskiego i mówi jak jest

  #heheszki #bekazlewactwa #lewica #lewicowalogika #polska #lgbt

  odpowiedzi (42)

 • avatar

  Mam plan jak wykorzystać chwilową słabość Rosji wywołaną inwazją na Ukrainę. Słyszałem że pod naporem koalicji państwo Islamskie jest wypychane z Lewantu. Może wykorzystamy tą okazje i sprowadzimy ISIS do Polski w celu walki z pogranicznymi Moskalami? Zobaczcie na mapę: Nadamy ziemie braniewską ISIS-owi w lenno, oni zajmą się ekspansją w kierunku prus wschodnich przy pomocy przybyłych dżihadowskich wojowników, a my im pomożemy i zniszczymy gniazdo dzikich moskali przy naszej granicy. Co sądzicie? Mogą z tego wyniknąć jakieś problemy na przyszłość?
  #isis #heheszki #krolewiec #kaliningrad #prusywschodnie #krzyzacy #kalifat #rosja #ukraina #wojna #historycznememy
  pokaż całość

  odpowiedzi (42)