Wpis z mikrobloga

Ehh było dobrze a już jest źle. Ojciec dzwonił i nie będę miał auta niestety. Brak pieniędzy. Its over dla chłopa. Chyba ze będzie się ojciec dzielił ze mną Audi co wątpię ehh do pracy jeździ pociągami a auto stoi ale bałbym się kosztów utrzymania oraz o spalanie. 3 litrowy diesel i jeszcze do tego zawieszenie pneumatyczne its over dla chłopa. Śmiechu warte… ( ͡° ʖ̯ ͡°) #przegryw #audi ##!$%@?
M.....2 - Ehh było dobrze a już jest źle. Ojciec dzwonił i nie będę miał auta niestet...

źródło: comment_1637941011eKo5uHl5vQV1LVFTM9xyz5.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Mietek_02: polecam toyota auris/corolla do 10k można znaleźć, moja yariska już 500k ma nar*chane i nic się nie psuje ino paliwo drogie, w 4-5 miesięcy w byle jakiej robocie odłożysz na samochód, jak mieszkasz ze starymi
  • Odpowiedz
ja jeżdżę a8 d2 4.2 quatroo i fajne auto 1994 rok wiem że mnie ledwo stać na to auto ale #!$%@? w to całe życie jakimś tico jeździć i co to za przyjemność z życia kobiety nie ma to chociaż auto fajne jest
  • Odpowiedz
@Salicylina: Auris po tyle chodzi? To chyba z dużym przebiegiem i z początku produkcji. Co nie zmienia faktu, że warto się zastanowić nawet nad takim, sam takie mam tylko młodsze i bardzo fajne. Dobry komfort jazdy. Dla początkującego kierowcy polecałbym jednak jakieś mniejsze, na pierwsze jazdy dobre by było Renault Clio, może Yariska z pierwszej generacji, chociaż z drugiej już o wiele fajniejsza, ale też droższa sam się właśnie zastanawiałem pomiędzy
  • Odpowiedz
@zbysiunio: ja bym celował w toyotę, sprawdzone, nie psują się często a jeśli to koszty naprawy są niskie, palą niewiele szczególnie te zagazowane ale wtedy mocy mamy o wiele mniej, yaris 1 super wytrzymały właśnie tego mam z 2002 roku i 500k przebiegu i jeno wahacz wymieniałem i chłodnicę (bo przy*ebałem nią w korzeń) a w yaris 2 jeździłem na kursie prawa jazdy, super samochód, sporo miejsca przejrzysty, wygodny, yaris 3
  • Odpowiedz
Toyoty są #!$%@? drogie akurat jak na samochody ze swojej generacji, lepiej jakiegoś popularnego vaga albo opla które może są troszkę bardziej awaryjne z zasady, ale ich naprawa kosztuje grosze
  • Odpowiedz
3 litrowy diesel i jeszcze do tego zawieszenie pneumatyczne


@Mietek_02: sprawdz opinie o silniku czy wybucha itd

pneumatyka nie jest zawsze taka zła

natomiast audi i serwis audi to słaba historia z tego co słyszałem
  • Odpowiedz