Wpis z mikrobloga

Panowie spokojnie nie będzie roksy ok, nie będzie odlotów też ok też damy rade ale gdzie wyjdą te #!$%@?? no na ulice?:) czyli wystarczy popytać jednego drugiego i już wiesz gdzie iść ruchać. Coś się skończyło coś się zaczyna taki jest kolej rzeczy. Dla mnie nawet na lepiej bo wole sobie na dymanko w plener jechać (jest coś w tym fajnego). Te #!$%@? nie skończą się , pojawi się ich więcej one nie pójdą do korpo czy na produkcję a będą dawać dupy dalej , nasz rząd nie zwalczy tego najstarszego zawodu trzeba tylko teraz kminić 2 razy gdzie się idzie. Macie tyle opcji nawet nie rozkminiliście głupiego fb gdzie mnóstwo #!$%@? ok trzeba się #!$%@?ć żeby się spotkać ale tez da rade . Spokojnie jeszcze poruchamy ! Mówi to wam towarzysz Dziki trzymajcie się jeszcze #!$%@? wrócą w glorii i chwale !
#roksa
  • 10
@ExeN666: wole sobie rozkminić ruchanie które miałem wiele razy niż sie użalać ze bede walił czaisz różnice? nawet nie zdajesz sobie sprawy ile panien zawinie interes a te co zostaną to co? loda za 500 zł . po kilku wchodzić? chłopak byłeś kiedyś 1k 2m? pewnie bys #!$%@? ze strachu...
@ExeN666: skoro roksa padła to myslisz ze odloty nie "poleca" moze to nagły rzadowy ofensywny program zwalczania dawania dupy? w domu robić to one sobie moga haha dobre sobie..chyba turniej w fife 21 a ruchać leśne to i wole bo i uczciwe i tanio pedale bo zapłace 200 zł to mam pierw orala a potem dupala przegrywie zyciowy !