Wpis z mikrobloga

@gosciu82: I nie potrafi nic pokazać. Żadnego dowodu na żaden zarobek. Z resztą jak nikt. Nie ma człowieka który ci udowodni że nie wychodzi na minus (!!!) stale spekulując. Rozumiesz? Ja nawet nie proszę o dowód że wychodzą na plus i potrafią zarabiać. Ja chcę żeby pokazali że nie tracą spekulując :D
Dlaczego ŻADEN z tych traderów nie poptrafi poprostu na mirko udowodnić publicznie? No twierdzą że w czasie, wychodzą na
Opposition_Fuhrer - @gosciu82: I nie potrafi nic pokazać. Żadnego dowodu na żaden zar...

źródło: comment_1637997225d12cEslTbCKaGSrtq3CPlS.jpg

Pobierz
@gosciu82: @Fangu: W ogóle nie ma na świecie szkoleniowca który potrafi udowodnić że zarabia. Nie ma czegoś takiego :D Chłopie, najlepsi na świecie, czyli zarządzający największymi funduszaminie są w stanie pokonać prostego hodl gospodarki :D No wskaż jakikolwiek fundusz, dający taki zysk stale! Średnia 10% przez 10 lat.

Fundusz indeksowy wybrany przez Buffeta wykazał średnioroczną stopę zwrotu w wysokości 8,5%, a najlepszy z funduszy wybranych przez Seidesa osiągnął średniorocznie 6,5%[9].
OppositionFuhrer - @gosciu82: @Fangu: W ogóle nie ma na świecie szkoleniowca który po...
@gosciu82: Przecież gdyby ktokolwiek potrafił STALE uzyskiwać średnia 20 % w skali roku, to sporo więcej od stóp procentowych, czyli opłaca się wziąć kredyt, bo masz większy zysk niż koszt kredytu. Tu nie chodzi o pożyczkę januszową. Każdy miliarder by wrzucał w to hajs. Masz pewny zysk z depozytu pieniędzy niż gdziekolwiek.
Jak można nierozumieć niże nie może istnieć coś takiego jak jakieś sygnały, które są skuteczne, czy lekcje, albo prognozy?
@gosciu82: Przecież gdyby ktokolwiek potrafił STALE uzyskiwać średnia 20 % w skali roku, to sporo więcej od stóp procentowych, czyli opłaca się wziąć kredyt, bo masz większy zysk niż koszt kredytu. Tu nie chodzi o pożyczkę januszową. Każdy miliarder by wrzucał w to hajs. Masz pewny zysk z depozytu pieniędzy niż gdziekolwiek.
Jak można nierozumieć niże nie może istnieć coś takiego jak jakieś sygnały, które są skuteczne, czy lekcje, albo prognozy?
@Fangu: Ile można powtarzać że to nie jest dowód? Ja też mogę w taki sposób pokazać że robię setki %. Kazdy potrafijeden screen wybrać, nawet nie trzeba podrabiać. Tysiąc? Na jakich dźwigniach? 50?

Wiesz że jak to udowodnisz, to ludzi ci dadzą miliardy do spekulowania? :D
Nic nie daje STALE tak wysokich zwrotów.
@Fangu: A ja wiem doskonale że #!$%@?łeś w #!$%@? siana od początku twojej kariery :D
Jeszcze DT na krypto :D
W ogóle AT przecież to dział tylko kompletnych januszy. Nikt poważny nie używa at nigdzie. Pokaż mi jakiegoś poważnego spekulanta, który używa AT :D
Tylko dzieciaki w necie, którzy dali się naciągać na sposób na zarabianie na tradingu.
Przecież to płasko ziemstwo, tarot. Tak samo idiotyczne. Oparte o nic. Że przeszłość
@cypherpunkbtc: Gdyby AT działało, to prosto zaimplementować AT. Przecież to ścisłe wytyczne. Dlaczego człowiek ręcznie robi AT, skoro opiera się jedynie o wykres historyczny? Algorytm by to robił w ułamku sekundy dużo dokładniej. Maszynka do zarabiania. Implementujesz AT , odpalasz i masz pasywny dochodzik, jeszcze wzrost logarytmiczny, Ok, dla funga to malutko, ale jak szybko by mnożył hajs, gdyby robił np. 20% miesięcznie? Przecież oni tyle na jednym tradzie wykręcają :D
Opposition_Fuhrer - @cypherpunkbtc: Gdyby AT działało, to prosto zaimplementować AT. ...

źródło: comment_1638004002O0SyUksraKHis9U6EqowVo.jpg

Pobierz