Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
Redmi note 7 o którym już pisałem. Zbiłem ekran więc kupiłem nowy na allegro. W nowym ekranie nie działało budzenie przez podwójne puknięcie. W sumie nie zależało mi na tej funkcji to pomyślałem że go zamontuje. Dodam że kolory i jasność były praktycznie jak w fabrycznym ekranie. Przy wklejaniu naderwałem taśmę. Zamówiłem drugi taki ekran od tego samego sprzedawcy z allegro. W nowym ekranie działało budzenie przez double tap ale kolory były jakieś takie blade. W końcu to zamiennik więc nie ma co się podniecać. Po wklejeniu i ściśnięciu ściskanie stolarskimi przez dwie deseczki (wyfrezowałem nawet rowek pod odstający obiektyw) pękł ekran.

Biednemu zawsze wiatr w oczy i #!$%@? w dupę. Oczywiście po zbiciu ekranu obsrałem się, poszedłem do sklepu i wziąłem na raty nowy telefon (realme 8 pro), ale to był wydatek nieplanowany i niepotrzebny ( obecny telefon był dla mnie w zupełności wystarczający i planowałem go używać jeszcze rok albo nawet półtora). Zamiast tego telefonu mógłbym wziąć na raty coś innego.

#zalesie #serwisgsm #elektronika #android
Harry_Callahan - Redmi note 7 o którym już pisałem. Zbiłem ekran więc kupiłem nowy na...

źródło: comment_1637968233XL1JAcbKx1yP9yR5oxD5Qz.jpg

Pobierz
  • 35
@Harry_Callahan: pewnie zrobiłeś dobrze ten ścisk a ekran pękł bo to była chińska tandeda na granicy samopęknięcia. Takie mamy czasy, że nie opłaca się naprawiać smartfonów ze zbitymi ekranami, nowe to podróbki a oryginały niedostępne lub w zaporowej cenie