Wpis z mikrobloga

Mirasy dawno temu grałem w #stalker cień Czarnobyla i bylem zafascynowany tą grą.
TL:DR Dajcie jakieś fajne mody do wszystkich trzech części. Takie jakby kompleksowe klimatyczne remaki.

Dawno temu miałem jakieś tam mody które wprowadzały zajebiste rzeczy tzn mutanty, zombie, wojny frakcji i nawet klimatyczne rzeczy czyli ogniska z gitarą, a nawet jakieś "ataki promieniowania" gdzie niebo robiło się nagle czerwone i wyły syreny i trzeba było szukać schronienia. To są takie rzeczy które mi zapadły w pamięć. A że jako dzieciak miałem #!$%@? kompa to dane mi było ograć tylko shadow of chernobyl. Teraz chce ograć wszystkie trzy części ale w internecie jest tyle modów że ja kompletnie nie mam pojęcia co instalować. Chciałbym mieć jakieś fajne kompleksowe paczki które zostały stworzone przez fanów by jak najbardziej wciągnąć się w ten klimat. #pcmasterrace #gry
  • 15
via Android
  • 1
@voss no właśnie widziałem tego moda ale to jest jakaś jakby zupełnie inna rozgrywka. Że po prostu jesteś w zonie i szukasz zleceń i zadań. Popraw mnie jeśli źle rozumuję. Ja chciałbym coś z fabułą najlepiej po prostu coś w stylu remake z ulepszeniami
via Android
  • 0
@Korea w sensie nie grałem - więc nie wiem xd ale z tego co widziałem to metro ma bardziej zamknięty tryb. A ja lubię polować na mutanty w dziczy :D
@LZBNZ: W stalkera z 10 lat nie grałem, to też za vardzo nue pamiętam, ale jestem pewien, że w Exodusie masz większe mapki tylko podzielone na sekcje w .. odstępie, a w stalkerze z tego co pamiętam są mapki podzielone na sekcje, które są obok siebie :P W exodus masz dzicze, pustynie, bagna, zimę co ze chcesz :P A fabułka jest besta.. polecam zagrać, jest dużo #!$%@? mutantów :P
@LZBNZ: W Anomaly jest zupełnie nowa fabuła - na tyle na ile grałem to wygląda jest sequel (m.in. w stylu "Śladami Striełok'a"). Story mode to jeden z trybów. Opcja bez fabuły - ale np. z zarządzeniem swoją frakcją - też jest.