Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Bary mleczne są zajebiste, chłopskie porcje, tanio, świeżo, szybko i w klimacie zajebistym. Jebać te fastwoody i gówno na 14 dniowym oleju #jedzenie

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (99)

 • avatar

  Jabłonno, ul. Modlińska. Pedalarze...
  Uprzedzając: według niektórych miłośników obcisłych gatek, rowerzysta musiał jechać po jezdni, bo tam daleko jest pojazd na jego drodze. Ja jednak uważam, że manewr ten można było wykonać sprawnie i szybko na przestrzeni maks kilku metrów. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym ( ͡º ͜ʖ͡º)
  #pedalarze #rower #obcislegatkitostanumyslu pokaż całość

  odpowiedzi (159)

 • avatar

  Mam dzisiaj 29 urodziny.
  Już od jakiegoś dłuższego czasu czuję, sama nie wiem jak to nazwać, jakbym powoli w ogóle odnajdywała to kim jestem. Zawsze czułam się jakaś stłumiona, nie umiałam wlasciwie rozpoznać emocji, o zarządzaniu nimi nawet nie wspominam. Zaryzykuję nawet swierdzenie że mam problemy z własną tożsamością.
  Ostatnio dowiedziałam się czemu.
  Kilka słów o rodzicach: ślepa wiara w kościół, czym raczyli mnie 20 lat, zimne wychowanie, tresura i szantaże emocjonalne- tak jawi mi się dzieciństwo.
  W naszej ostatniej rozmowie parę miesięcy temu zapytałam rodziców jakiego życia dla mnie chcieli i na jakiego człowieka chcieli mnie wychować.
  - Chcieliśmy żebyś była posłuszna.

  To był krótki poradnik Jak można zabić człowieka przed trzydziestką ;)
  #urodziny #zalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (123)