Wpis z mikrobloga

@slodki-tomus: aha, wy to tak rozkminiacie. Nie wiem no, generalnie bycie w związku to zdecydowanie większy wygryw, bo masz te mityczne seksy cały czas, no i wszystko co związane jest z byciem w relacji: przyjaźń, wsparcie, poczucie bezpieczeństwa itd.
No ale ja gardzę jakimiś relacjami ONS także może nie jestem najlepszym komentatorem tutaj.
Jednak warto zwrócić uwagę na to, czego szuka OP i czego szuka ta dziewczyna. Bo jeśli ona nie
@slodki-tomus: ok, w sumie dzięki za ten wywód, bo rzeczywiście otworzył mi oczy na perspektywę faceta :)
A teraz ja powiem jak mogłoby to wyglądać z punktu widzenia kobiety: dwa razy gdzieś tam w przeszłości poszła do łóżka na pierwszej randce, bo miała akurat ochotę na seks, i w ogóle jej nie zależało na tym, co pomyśli sobie o niej jej „kochanek” (czyli że łatwa, puszczalska itd) bo nie jest poważnie
„jesteś dobrym materiałem na związek” to potwarz? Naprawdę?

To Wam tylko o seks na pierwszej randce chodzi?
Jeśli tak, to zupełnie szczerze mam nadzieję, że faktycznie ona go właśnie olała.

@Beesly zależy komu. Mi akurat chodzi o związek, ale też chciałbym, by kobieta była ze mną ze względu na to, jaki jestem, by mnie kochała i pragnęła, a na to mogą liczyć tylko najprzystojniejsi, których kobiety pożądają. Reszta może ewentualnie liczyć, że