Wpis z mikrobloga

@neon71: Kiedyś były modne inwestycje HYIP, typowe piramidy. Dzieliły sie na proste, krótkotrwałe, szybko znikające, i na takie co trwały nawet kilka lat. Wpłacało sie kasę i co określony czas otrzymywało odsetki. I nagle wszystko znikało. Na różne rzeczy to robili, był nawet polski wał na recykling i dość długo działał. Jeden z wałów był właśnie na plantacje palm do produkcji oleju.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Menelepety: Grzyby zbieram od dziecka, jest pora deszczowa, więc wybór oczywisty

A tak serio: nie mam jeszcze tego czarodziejskiego kodu kju er, więc nie mogę pojechać do prawdziwej dżungli. Jak załatwię, to wracam w krzaki

PS kanał mam 6 lat, w zapasie 2 nigdy niepublikowane serie fabryk zioła w Maroku i serię z ukraińskich Karpat i plany na przynajmniej kilka kolejnych lat, raczej będę nadal działał po swojemu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Menelepety: ze zmian w konwencji zbliża się więcej interakcji z lokalsami i budowanie grzybowego uniwersum. Za parę odcinków będziemy przeprawiać się przez rzekę na skuterach i obronię się nożem przed psem

Jednym z tych planów na przyszłość jest na nowo zdefiniować zwrot 'emocje jak na grzybobraniu'